Atrakcje Zakopanego

Zakopane jest zimową stolicą naszego kraju usytuowaną na samym południu polski w woj. małopolskim. Od wielu lat urzeka turystów. Miasto samo w sobie jest atrakcją z słynnym w całej Polsce promenadą zwaną Krupówkami, klasyczną zabudową, wszędobylskim folklorem, tak niepowtarzalnym i atrakcyjnym dla przybyszów z dalszych regionów.

Apartament w górach

Źródło: http://villamare.com.pl/
Efektowne położenie powoduje, że Zakopane to bardzo dobry oraz sprawdzony punkt wypadowy w Tatry, świetne miejsce relaksu zarówno zimą, jak również latem. Przecudowne, romantyczne doliny tatrzańskie, zachwycające, górskie jeziora i pięknie ośnieżone szczyty gór.

Wszystko to każdy obieżyświat przyjeżdżający do Zakopanego ma na wyciągnięcie ręki, ale ma to również swe negatywy – rzadko bywa w tej okolicy cicho oraz spokojnie, zatem trampowie uwielbiający ustronne miejsca winni wybrać inne sąsiednie miejscowości. Aktywny odpoczynek w Zakopanem to przede wszystkim łańcuchy górskie.

Większa część osób przybywa do Zakopanego, aby wybrać się na górskie – opinie na nasz temat – szlaki lub spacerek po jednej z tatrzańskich kotlin. To właśnie magia Tatr przyciąga tutaj tak mnogie grono urlopowiczów. Nie wszyscy jednak chcą dzień w dzień chodzić w góry, nie wszyscy również mają tak wiele sił. Mimo to zdołamy spędzić czynnie czas w inny sposób z korzyścią dla dobrej kondycji i nastroju. Poniżej nieco propozycji czynnego relaksu poza trasami górskimi. Sprawdź link: .

Całkiem atrakcyjna propozycją na czynny i zdrowy sposób spędzenia czasu może być jazda konna. Konie to cudowne zwierzęta, dość powiedzieć, że hipoterapia wpływa na szeroki spektrum ludzkich zmysłów.

Nie zapominaj o tym, że możesz przejrzeć kolejne ciekawe wpisy – należy zaledwie na tej stronie www kliknąć w zaznaczony link.

Pomaga korygować postawę, normuje napięcie, doskonali koordynację czy orientację w przestrzeni.

Hotel w Zakopanym

Autor: LTB Sp. z o.o.
Źródło: VipTurystyka.pl
Atrakcyjną propozycją dla w wyższym stopniu wprawnych może być jazda w terenie lub też 2 – 3 dniowe konne rajdy po prześlicznych okolicach Podhala. Kolejną propozycją może być jazda na rowerze po wielu wyznaczonych w tym celu szlakach.

Nie czekaj zatem, już dzisiaj wprowadź w przeglądarkę frazę: Kościelisko apartamenty albo apartamenty Zakopane (względnie Zakopane apartamenty) by uzyskać całe mnóstwo ciekawych propozycji i przyjemnie spędzić czas w kultowym miejscu, zasmakować smacznej, oryginalnej kuchni góralskiej i podziwiać cudne górskie krajobrazy. Możesz również, po prostu wejść na stronę: .