Co powinno się zobaczyć ciekawego w Italii?

Co powinno się zobaczyć ciekawego w Italii?
Uważam, że Włochy to najbardziej atrakcyjny turystycznie kraj na całym świecie. Być może trochę przesadziłem, przecież ciężko w jednoznaczny sposób wskazać najpiękniejszy kraj, lecz w końcu Italia to niesamowite miejsce. W szczególności kocham Florencję. Pół roku temu byłem we Florencji – niezwykłe miasto, które jakby nie patrzeć jest jednym wielkim muzeum. Gdybym w sumie miał taką możliwość, to zostałbym w Toskanii na stałe. Bez cienia wątpliwości niezwykłe miasto – jedno z fajniejszych na tym świecie.

Continue reading “Co powinno się zobaczyć ciekawego w Italii?” »

Wakacje 2013

Wakacje 2013
Sezon urlopowy już za pasem, a my nie jesteśmy w stanie się już doczekać wspaniałego wyjazdu wakacyjnego. przecież wyczekujemy na niego okrągły rok. Podczas długich, zimowych wieczorów cieszyliśmy się zdjęciami z ubiegłorocznego urlopu. Oglądaliśmy pełne ciepła fotografie, na których jesteśmy tacy zadowoleni z życia. Tegoroczna zima bardzo dała się nam we znaki, więc ponad wszystko wyczekujemy energetyzujących promieni słonecznych.

Continue reading “Wakacje 2013” »

Jeśli poszukujesz interesującej propozycji wyjazdu dla siebie i rodziny, weź pod uwagę piękny Szczyrk

Jeśli poszukujesz interesującej propozycji wyjazdu dla siebie i rodziny, weź pod uwagę piękny Szczyrk
Kiedy w perspektywie pokazuje się urlop wypoczynkowy, pojawiają się także wątpliwości, w jakie miejsce pojechać, by zapewnić sobie miły oraz niezapomniany pobyt. W Polsce jest mnóstwo ciekawych miejsc, które gwarantują rozrywki o dowolnej porze roku. Zalicza się do nich Beskid Śląski oraz zlokalizowany w jego obrębie Szczyrk.

Continue reading “Jeśli poszukujesz interesującej propozycji wyjazdu dla siebie i rodziny, weź pod uwagę piękny Szczyrk” »