W końcu doczekaliśmy się lata. Dokąd pojechać na wczasy?

Nareszcie doczekaliśmy się lata. O słonecznych chwilach marzyliśmy już od tak dawna. Tegoroczna zima niezmiernie dała nam w kość. W długie, chłodne popołudnia umilaliśmy sobie czas, oglądając radosne zdjęcia z ubiegłorocznego wakacyjnego wyjazdu. Z kolei w pracy, kiedy tylko szef nie zauważył, wertowaliśmy foldery agencji turystycznych w poszukiwaniu najkorzystniejszych wyjazdów.

Tymczasem, wakacjewakacje (Rego-bis

Biuro podróży Orlica, jak co roku, proponuje nam dużo cudownych atrakcji. Możemy wręcz przebierać w ofertach. Od wielu już lat najczęstszym kierunkiem urlopowych wyjazdów rodaków jest niewątpliwie zagranica. Przywykliśmy do luksusów, jakie oferują nam kurorty za granicą. Odległe państwa dają nam również gwarancję udanej pogody w czasie całego turnusu. Nie przedstawiamy już sobie udanego urlopu bez gorącej plaży, lazurowego morza i warunków na najlepszym poziomie. Stąd też, podobnie jak w poprzednich latach, wakacje spędzimy w jakimś z popularnych, zagranicznych kurortów.

Wakacje w Chorwacji

Źródło: www.orlica.pl

Ogromną popularnością cieszą się oczywiście wycieczki do Grecji. Ten kraj jest jednym z najchętniej nawiedzanym przez naszych rodaków miejscem w Europie. Trudno się temu dziwić. Przecież jest to kraj stworzony do wypoczynku. Każdy dzień upływa tam beztrosko i niespiesznie. Cudowna pogoda gwarantowana. Grecja to państwo wspaniałych zabytków z czasów starożytnych. Nie powinniśmy też zapomnieć o rewelacyjnej kuchni, która przyciąga miłośników kulinariów z całego świata.Kochamy też spędzać wakacje w Turcji. Jest to niesamowity kraj, pełen kontrastów, tak jak na przykład Tajlandia – .

Obok historycznych budowli pochodzących z czasów starożytnych wyrastają nowoczesne kompleksy turystyczne. Wspaniałe plaże gwarantują urlopowiczom mnóstwo atrakcji, a kuchnia pachnie orientalnymi przyprawami.

Dla wszystkich spóźnialskich jest jeszcze last minute do Egiptu. Państwo piramid od wielu lat jest najchętniej wybieranym miejscem wypoczynku dla Polaków. wakacje – https://www.eccotravel.eu/izrael/

Źródło: http://www.orlica.pl/