Masz urlop? Gdzie pojechać?

Jesień to nie wyłącznie czas przeziębień, ciągle padających deszczy i kiepskiego humoru, to także znakomita pora, by pojechać na urlop marzeń! Nie wszyscy orientują się, że w czasie lata ceny w miastach wakacyjnych są o niebo większe od tych, które pojawiają się poza sezonem. To sprawia, że w jesienne miesiące możesz udać się na przykład na wakacje w Bułgarii, na które nie miałeś środków latem.

Kolejną okazją na cudowny urlop dla mniej zamożnych ludzi są oferty last minute, spotykane w ofertach wielu biur podróżniczych. Za last minute do Włoch możesz zapłacić o wiele mniej, niż za standardowy, zarezerwowany sporo wcześniej wyjazd.

Kluczową sprawą, o której nie wolno zapominać, jest codziennie przeglądnie stron biur podróży, na których zamieszczane są informacje o tego sortu gratkach. Obecnie przykładowo szybko można odnaleźć tanią wycieczkę do Maroko – . Rozsądnie jest również zapisać się do newslettera, dzięki czemu wszystkie wiadomości z biur podróżniczych będą doręczane na twoją pocztę elektroniczną.

Zaciekawił Cię wpis?! Mamy wyjątkowo dla ciebie ważne info, więc zobacz kluczowy link na ten temat.

A jakie strony są najciekawsze do zwiedzenia w zimne miesiące? Wyśmienitą możliwością mogą być wycieczki do Turcji. W tym rozległym kraju jesienne dni nie są brzydkie, więc to fantastyczna szansa do zwiedzenia słynnych zabytków. A Turcja – coraltravel.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/panstwo:Turcja:3 – jest wielką atrakcją dla wszystkich wielbicieli Antyku. Tam bowiem można zobaczyć malownicze ruiny wiosek greckich oraz prawdziwą perełkę archeologiczną – ruiny Troi, niegdyś bogatego miasta. Jesień to również dobry sezon na wielodniowe przechadzki po stolicy Turcji lub wycieczkę na Sri Lankę (w ofercie Orlicy na: ). Gdy nie ma upału, zwiedzanie staje się bardzo przyjemnym zajęciem.

Podobnie doskonałą koncepcją na wczasy jesienią są wczasy w Hiszpanii. O ile nie chcesz opalać się na plaży, okazyjna wycieczka do Hiszpanii w listopadzie na pewno przypadnie ci do gustu. Punktem głównym jest oczywiście Barcelona, czarowna metropolia pełna ciekawych budynków. Bezwzględnie trzeba też zwiedzić dokładnie majestatyczny Madryt. Ciekawym planem na jednodniowy wypad w Hiszpanii jest wyprawa na Gibraltar – polecamy szczególnie te kierunki na Boże Narodzenie w 2013.