wodoszczelna torba sporządzona do prania

Nawet podczas biwaku pod namiotem, nie ominie nas przymus poczynienia prania. Istnieją proste jego rozwiązania, a jednym z nich jest Scrubba bag. Jest to wodoszczelna torba utworzona z tworzyw sztucznych, mający wypustki w środku. Wystarczy zaledwie wlać do niego wodę, umieścić specyfik piorący razem z brudnymi ubiorami, a następnie zamknąć go i lekko pomiętosić.

Okres prania wynosi od 30 sekund do 30 minut, a okrycia są zaskakująco schludne.
Scrubba bag może być nie tylko potrzebnym gadżetem w czasie pieszych włóczęg, ale jest także świetnym rozwiązaniem w przypadku studentów mieszkających na kwaterach, w których nie ma tradycyjnej pralki. Objętość worka nie jest może nadmiernie duża, jednak za to nie zużywa wiele wody i nie wymaga prądu. Zobacz więcej na: Aqua-life
Survival, kojarzy z lasem, małym namiocikiem, rzeczką przepływającą w kotlinie, z odpoczynkiem w pobliżu przyrody; lecz jest to też zmaganie z deszczem, ciężką umiejętnością podpalenia ognia bez zapałek, wspinanie się pod górę po stromym, gliniastym zboczu.
Na survival składa się całokształt postaw i świadomych operacji szykujących do przeżycia, także sprzyjających przeżyciu w prognozowanych ciężkich i krańcowo skomplikowanych położeniach. Survival jest umiejętnością dostosowywania samego siebie do warunków zewnętrznych.
Ażeby praktykować survival, powinniśmy ćwiczyć i wspomóc się rynsztunkiem, który możemy nabyć w sklepie.

scrubba bag

Autor: Bureau of Land Management
Źródło: http://www.flickr.com

Ci wszyscy, którzy nie sprostają, lub nie doceniają funkcjonować w pojedynkę i zaczynać wszystkiego od fundamentów, mają szansę skontaktować się z klubami survivalowymi. Autor:

Kluby te zwykle posiadają zakres wojskowy.

Absorbujący artykuł? Jeżeli tak myślisz, kliknij bez ociągania ten odnośnik, gdyż w witrynie (https://calus-p.pl/113-stojaki-rowerowe), którą tutaj odnajdziesz, także jest coś wartościowego.

Bowiem nie chodzi bynajmniej o wczasowanie. Ani wyłącznie o połączenie z zielenią, świeżym powietrzem i ptakami. Wstąpienie w świat survivalu przemienia nasze jestestwa, czyni z nas stworzenia znające własną cenę, posiadające potrzebę przygarnięcia do serca całego świata.
Survival sprawdzi się, kiedy zajmiesz się nim w wyjątkowym okresie, gdy będziesz poszukiwał sensu istnienia, albo samego siebie.
Warto wysunąć się z cienia, zrobić to, czego wcale nie robiło, powłóczyć się po bezdrożach i posłuchać budzącej się przyrody.