Wilanów – pełna atrakcji okolica warszawska

Byłam w ostatni weekend w stolicy. Mój szef wysłał mnie na szkolenie. Wielce się ucieszyłam, bo już od dawna miałam zamiar odwiedzić stolicę naszego kraju. Wprawdzie dużą część czasu w ciągu tych dwóch dni spędziłam na szkoleniu.

warszawa wilanów

Autor: Artur Malinowski
Źródło: http://www.flickr.com
Popołudnie i wieczór czas mogłam poświęcić jednak na atrakcje turystyczne. Nie zapomniałam o wspaniałych Łazienkach oraz Starym Mieście. Najbardziej zachwycił mnie Pałac w Wilanowie. Na nieszczęście nie zdążyłam zwiedzić położonego obok ogrodu botanicznego ani parku. Mnie, wielbicielce spacerów na łonie natury uczyniło to małą przykrość. Niestety ten wyjazd trwał zdecydowanie za krótko.

wilanow

Autor: Dennis Jarvis
Źródło: http://www.flickr.com

Lecz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wymyśliłam już plan na urlop. W całości poświęcę go na odwiedzenie warszawskiej dzielnicy – Wilanowa. Już poczyniłam pierwsze przygotowania. Kiedy tylko wróciłam do swojego mieszkania, wpisałam w google słowa rezydencja wilanów. Zauważyłam, iż propozycji jest naprawdę dużo. Jest duży wybór. Doszłam do wniosku, że rozwiązanie noclegi Warszawa Wilanów jest pełne dobrych stron – piękna lokalizacja i jest to jedno z najspokojniejszych osiedli w Warszawie. Jak dla mnie, prawdziwa bomba.