W jaki sposób samodzielnie podróżować na zawody f1?

Powinność każdego kibica

Każdy prawdziwy kibic marzy o tym, aby zobaczyć wyścig na żywo oraz kibicować z całych sił. Wyjazdy na formułę 1 rzadko aranżowane są przez biura podróży i dlatego też mamy zamiar dać kilka wskazówek w jakiś sposób zaaranżować taki wyjazd samemu.


Co, gdzie, jak

formuła2

Źródło: fanpop.com

W stosunku do tego gdzie mamy zamiar się wybrać na zawody. Można kibicować różnym bolidom. Tego rodzaju wyprawy bez wątpliwości będą różnić się od siebie kosztem. Jednak najważniejsza jest decyzja. Następnym krokiem musi być wybór zawodów, na które mamy zamiar pojechać. W obowiązku mamy uważać na wyścigi miejskie lub torowe. Jeżeli ten etapy będziemy mieć za sobą ważne jest, aby zabukować bilet lotniczy. Pamiętajmy, że kupując bilet na wyścig na ostatnią chwilę trudniej otrzymać na niego wejściówkę. Zadbajmy o nasze bezpieczeństwo, zapisując miejsce zamieszkania oraz inne dane kontaktowe naszej rodzinie. Gdybyśmy w jakiś sposób mieli się zgubić prawdopodobieństwo, że szybciej się odnajdziemy.


Koszt wyjazdu

Koszty wyjazdu są różne w porównaniu do rodzaju wyścigu oraz tego czy odbywa się on blisko czy dalej za granicą. Bilety na f1 (symulator f1) naprawdę mogą być dla nas niedostępne. Naprzeciw wychodzą nam jednak firmy, które współpracują z dystrybutorami biletów. Dzięki temu np. bilety na formułę 1 są możliwe do zakupienia. Cena biletów lotniczych jest podporządkowane niektórym elementom. Zarezerwujmy lot o wiele wcześniej, pozwoli to na zaoszczędzenie pewnej kwoty. To samo zróbmy z poszukiwaniami noclegu. Mamy do wyboru hostele i hotele. To pierwsze jest mniej kosztowną, ale komfortową alternatywą noclegu. Jeśli mamy zamiar jeszcze bardziej zmniejszyć lub hotel w poznaniu zwyczajnie nie chcemy podróżować w pojedynkę na przeróżnych stronach internetowych znajdziemy ludzi, którzy wykazują zainteresowanie tą samą podróżą co my. Za sprawą tego mamy możliwość poznania kibiców lubiących tą samą drużyną oraz powiększymy grono znajomych. Taka propozycja pozwoli cieszyć się zwycięstwem swojego teamu wraz z innymi kibicami. A nasze marzenie w końcu będzie można spełnić.

Źródło: Sport Travel