W jaki sposób firmy zastępują stare, dobre i sprawdzone towary nowym, ponoć jeszcze lepszymi modelami.

Firmy cały czas robią eksperymenty z nowymi wyrobami, szukają innowacji i pomysłów jakie dać przewagę nad konkurentami. Lecz goniąc za nowościami często okazuje się, że w międzyczasie gubi się to, na co przez lata pracowały budując swoją markę.Nowe modele niekiedy mogą być znacznie gorszej jakości, mimo że na pierwszy rzut oka wyglądają znacznie okazalej i ładniej, czasami też fantazje projektantów mają duży wpływ na funkcjonalność i wygodę używania.

patrz tu
Czasami wręcz jest to ciężkie do zrozumienia, że produkt, jaki przez ileś lat bardzo dobrze się sprzedawał nagle zostaje wycofany z dystrybucji i zastępowany innym. Rzecz jasna często tego typu zmiany idą w dobrym kierunku, bo pojawiają się coraz to nowe możliwości techniczne, wymyślane są nowe materiały i faktycznie nowe produkty są dużo lepsze. Jeżeli producentowi faktycznie będzie zależeć na tym, aby produkt był rozwijany a nie na szybkim zarobieniu przez zmniejszenie kosztów produkcji czy użycie gorszych materiałów, to może liczyć na to, że nowa linia również zostanie przyjęta przez klientów.

Jest jednak wiele towarów, które od długiego czasu istnieją na rynku i w niezmienionym kształcie cały czas ich sprzedaż jest na odpowiednim poziomie. W tym przypadku ciężko się dziwić, że tak jest, jeśli coś zostało zrobione tak dobrze jak się da, to ewentualne zmiany mogą to tylko zepsuć, co niestety często się już wydarzyło. I tak naprawdę może to dotyczyć każdej grupy produktowej, od butów do sprzętu turystycznego. Na przykład wśród miłośników wędrówek bardzo popularne są sandały source, od kilkunastu lat w niezmienionej kształcie można je dostać w najlepszych sklepach turystycznych – zobacz tu.

Kasprowy Wierch

Autor: O.Horbacz
Źródło: http://www.flickr.com
Wygodne i bardzo lekkie doskonale sprawdzają się podczas górskich wędrówek ale także zwykłego chodzenia po mieście.

Jeżeli poszukujesz pokrewnych wiadomości na przedstawiany wątek, to bez wahania zobacz to użyteczne opracowanie (https://www.golden-cars.pl/wynajem-samochodow-dostawczych/) – ono również będzie godne Twojej uwagi.

Podobnie jest na przykład z niektórymi producentami turystycznych akcesoriów, czego dobrym przykładem są śpiwory małachowski. Tu również niektóre modele od paru lat są oferowane w wielu sklepach i cieszą się bardzo dużą popularnością, lecz wynika to z tego że są rzeczywiście najwyższej jakości.