Kąty Rybackie rewelacyjny pomysł na rodzinne wczasy nad Bałtykiem

Kąty Rybackie rewelacyjny pomysł na rodzinne wczasy nad Bałtykiem
Kąty Rybackie to malutka, nadmorska wioska rybacka, położona w gminie Rewal. Obszar ten figuruje w propozycjach wczasowych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.

Continue reading “Kąty Rybackie rewelacyjny pomysł na rodzinne wczasy nad Bałtykiem” »

Spędź urlop nad morzem

Spędź urlop nad morzem
Morze, Jastrzębia Góra

Autor: Hoax_pl
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy mamy już po dziurki w nosie tej długiej zimy, która już ostatecznie i napsuła wszystkim krwi. Z tęsknotą oczekujemy na wspaniałe sezon letni. Przez cały rok uczciwie pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i wpatrywaliśmy się w komputer, czas więc na wyczekiwany urlop. Już wyobrażamy sobie te wspaniałe chwile na plaży oraz kąpiele w cieplutkim morzu. A może wybrać tym razem Bałtyk?

Continue reading “Spędź urlop nad morzem” »

Wybierasz się w góry? Odwiedź Karpacz

Wybierasz się w góry? Odwiedź Karpacz
Góry Stołowe

Autor: Eri_pl
Źródło: www.flickr.pl
O wczasach myślimy cały rok. Gdy długie pochmurne godziny nam dokuczają, chwytamy za katalogi agencji turystycznych i patrzymy na piękne obrazki. Zazwyczaj są to bajkowe landszafty z lazurowym morzem w tle. Od lat największą popularnością obdarzamy urlopy za granicą , w słynnych ośrodkach. Wybieramy Grecję, Włochy, Egipt,a także Tunezję, czy Turcję. Przyzwyczailiśmy się do błogiego lenistwa na plaży i tylko w ten sposób widzimy idealny urlop.

Continue reading “Wybierasz się w góry? Odwiedź Karpacz” »