Wakacje w kraju corridy i słońca. Sprawdź, co warto zwiedzić

O ile jesteś zwolennikiem wakacji, w czasie których da się byczyć się na złotej plaży i zobaczyć masę frapujących miejsc, ciekawym celem wydaje się Hiszpania. Ten ognisty kraj posiada zarówno gorące wybrzeże, gratkę dla zwolenników plażowania, jak i wiele zabytków.

hiszpania - miasteczko

Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Rewelacyjnym miejscem dla tych odwiedzających, którzy pragną spędzić wypoczynek pośród zjawiskowych budowli, jest naturalnie Barcelona, stolica zbuntowanej przeciwko władzy centralnej Katalonii. W tym malowniczym mieście na każdym kroku można natknąć się na wytwory zdolnego, aczkolwiek raczej trochę zwariowanego artysty – Gaudiego.

Jego najgłośniejszym dzieckiem jest niesamowita katedra Sagrada Famillia, która prezencją umie albo uszczęśliwić, albo zniechęcać – jedno jest pewne, nikt nie przejdzie obok Sagrada Familia obojętnie. Jeśli masz trochę gotówki do wydania na wymarzone wakacje, powinieneś postawić na luksusowe apartamenty w Hiszpanii.

Jak sądzisz? Czy omawiany temat jest ciekawy? Jeżeli tak, to odnośnie do przedstawianego zagadnienia poznaj szczegóły (http://hotelepark.pl/olsztyn/kontakt) tutaj.

Tego rodzaju miejsca odróżniają się od zwyczajnych miejsc noclegowych wyższym standardem. Apartament najczęściej posiada dużo większą powierzchnię i oferuje wiele udogodnień, takich jak na przykład elegancka kuchnia albo wanna z hydromasażem. Zobacz więcej atrakcyjnych ofert: wczasy w Hiszpanii all inclusive

Jeśli pragniesz namierzyć tanie propozycje urlopowe w kraju Cervantesa, musisz polować na promocje. Aby znaleźć niedrogie last minute na Majorkę albo > zobacz ten adres: http://www.villamare.com.pl/ do Madrytu, musisz codziennie sprawdzać oferty z agencji turystycznych (link do strony). Wiadomości o takich gratkach zwykle można przeczytać na stronach WWW przedsiębiorstw podróżniczych, zatem powinieneś codziennie wchodzić na nie, by żadna gratka nie przemknęła niezauważona.

wakacje - Majorka

Autor: Thierry Chervel
Źródło: http://www.flickr.com
Hiszpania to również kraj, który jest znany z uwielbienia do piłki kopanej. Jeśli odwiedzisz stolicę kraju, bezwzględnie idź, by zobaczyć niesamowity stadion Santiago Bernabeu, na którym gra najlepsza drużyna w Hiszpanii. Przy niezłym szczęściu może ci się uda dostać się na sparing i zobaczyć kosmicznych graczy live – to niezapomniane doświadczenie dla każdego zwolennika tego sportu.