Zafunduj sobie fantastyczne wakacje w polskich górach.
Kierunek Zakopane: tam powinieneś być!

Jeśli myślisz o fantastycznym urlopie, obowiązkowo pojedź do Zakopanego.Z jakiego powodu? Przekonaj się sam!

Polana Strążyska

Autor: Lukas Plewnia
Źródło: http://www.flickr.com
Zakopane – raj dla turystów
zakopane hotel krupówki to miasto położone w centralnej części powiatu tatrzańskiego. Sąsiaduje z Kościeliskiem, Poroninem a także z Bukowiną Tatrzańską. To, co powoduje, iż Zakopane jest fantastycznym miejscem na urlop, to bliskość gór. To wyjątkowe miasto od południa otulają Tatry, z kolei od północy ogranicza je wzgórze Gubałówki. Musisz zdawać sobie sprawę, iż Zakopane jest najwyżej położonym miastem Polski!

Zakopane i na lato, i na zimę
Ze względu na swe położenie Zakopane jest fantastycznym miejscem na spędzanie wolnego czasu, zarówno w lecie, jak i w zimie. W lecie zakochasz się w niezwykłych pasmach zieleni, które rozpościerają się wkoło miasta. Jeśli lubisz długie wędrówki po górach, Zakopane będzie Twoim wymarzonym miejscem na urlop. A co jeśli nie lubisz górskich wypraw? Nic straconego! Zakopane (zobacz zakopane apartamenty centrum), to idealne miejsce na wycieczki po mieście. Główną destynacją spacerowiczów są Krupówki oraz najstarsza ulica Kościeliska. Niebywałe są także: cmentarz na Pęksowym Brzyzku, zabytkowa Willa Koliba czy kaplica na Jaszczurówce. Zakopane nie zawiedzie Cię również w zimie. To miasto, jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, iż Zakopane gości co roku około 3 miliony turystów! To nieprawdopodobne. W zasadzie nie ma się czemu dziwić. Jeżeli wybierasz się na zimowe szaleństwo do zimowej stolicy Polski, znajdziesz tu liczne stoki, przeznaczone dla tych zaawansowanych, jak i początkujących narciarzy. Ponadto znajdziesz tu wyciągi, wypożyczalnie i serwis sprzętu. Jeżeli chcesz udoskonalić swe umiejętności narciarskie Zakopane to doskonale miejsce na realizację swoich zamierzeń. Z jakiego powodu? Ponieważ znajdziesz tu dużo szkół narciarskich. Na naukę jazdy istnieje parę patentów. Możesz wynająć instruktora na jazdę indywidualną. Możesz również uczestniczyć w zajęciach grupowych. Wszystko jest uzależnione od Twoich oczekiwań. Jednak Zakopane to nie tylko sport, to również wyśmienita kuchnia i unikalne knajpki i restauracje.
Nocleg w Zakopanem
Jeżeli wybieramy się do Zakopanego, musimy wcześniej znaleźć dobre miejsce na nocleg.
Na odszukanie noclegu mamy wiele sposobów. Możemy przykładowo wspomóc się Internetem wpisując apartamenty w Zakopanem (w przypadku chcemy mieszkać w sercu miasta). Jeśli marzy nam się bardziej ustronne miejsce możemy zatrzymać się w Kościelisku. W takiej sytuacji także możemy skorzystać z pomocy Internetu, wpisując, zgodnie z naszymi oczekiwaniami adres strony: http://www.apart-center.pl/apartamenty-koscielisko.html. W jednej sekundzie przekonasz się, jak ogromny masz wybór w tym zakresie. Ogólnie, jeśli lubimy wygodne i komfortowe apartamenty Zakopane jest miejscem, w którym znajdziesz swoją wymarzoną bazę noclegową. Dobrze jest wypróbować parę miejsc i wybrać, to najlepsze.

Zakopane da Ci najlepsze wakacje!