Sposoby na urlop w Zachodniej Europie – morze czy góry?

Jest wiele metod na spędzanie wolnego czasu. Metody te są nierzadko zależne od indywidualnych upodobań, ale także od posiadanych funduszy oraz od pory roku. Dla większości ludzi słowo urlop kojarzy się jedynie z letnimi wakacjami. Wolą oni w większości przypadków odpoczynek bierny, najlepiej w miejscowościach, gdzie jest ciepło i blisko do morza.

Idealnym rozwiązaniem będą gorące wybrzeża Hiszpanii.

Jak sądzisz? Czy ten wątek jest interesujący? Jeśli tak, to kliknij w link i przeczytaj praktyczne informacje – pochłoną Cię całkowicie.

„wakacje Costa del Sol” to oferta dla osób, które uwielbiają odpoczynek nad morzem. Hiszpania jest zresztą krajem, który sprzyja takiemu wypoczynkowi. Nadmorskie plaże są w znacznej części kamieniste, można jednak trafić na piaszczyste, na których opalanie się i odpoczynek są jeszcze przyjemniejsze. Takie warunki spełnia również oferta, kryjąca się pod hasłem „wakacje Costa Brava” (najlepsze oferty: ).

AndoraAndora jest niewielkim krajem, graniczącym z Francją i Hiszpanią. Zaliczana jest do atrakcyjnych kurortów europejskich, z uwagi na ofertę dotyczącą wypoczynku. W stolicy kraju, Andorra La Vella, jest dużo wartych obejrzenia zabytków.

Interesująca informacja? Jeśli tak uważasz, poza tym wejdź na ten link – odnajdziesz o wiele więcej w ofercie, która dotyczy omawianej tu problematyki.

Oprócz tego w kraju znajduje się kilka miejsc uzdrowiskowych, gdzie są gorące źródła lecznicze. Przede wszystkim jednak Andora słynie z tego, że położona jest w Pirenejach. Są tam więc również dobrze zorganizowane miejscowości narciarskie. „Andora narty” to hasło coraz chętniej wyszukiwane, ze względu na zwiększającą się popularność spędzania wolnego czasu w tym miejscu. Popularność ta wzrasta dzięki stosunkowo niskim cenom i licznym okazjom.

Włochy i HiszpaniaTak samo jak w sytuacji Andory, sporty zimowe są lubiane również na terenie Włoch. Położonych jest tam bardzo dużo narciarskich miejscowości oraz stoków o różnym stopniu zaawansowania.

Jedną z najbardziej popularnych miejscowości o tym charakterze jest Livigno. Leży na sporej wysokości, co jest gwarancją naśnieżenia tras narciarskich. Narty Livigno to oferta dla ludzi, którzy wolą dyscypliny zimowe, jak również podziwianie uroków górskich widoków. Jeżeli ktoś chce wyjechać do Hiszpanii w celach wypoczynkowych, powinien zainteresować się najnowszymi promocjami typu „Hiszpania last minute”. Umożliwi to zaoszczędzenie dużych sum finansowych, a co za tym idzie pozwoli na spędzenie dłuższego czasu w wymarzonym miejscu.