Zarezerwuj odprężające wakacje

Nie każdy z nas już zaplanował gdzie spędzić lato 2014 roku. Część osób robi urlopowe plany miesiącami, sporo decyduje się na spontaniczne wyjazdy korzystając z oferty last minute. To bez znaczenia, do której z grup należymy dobrze jest wiedzieć, jakie są najczęściej wybierane przez nas kierunki urlopowych wyjazdów.

Gust Polaków od paru lat nie zmienia się już drastycznie. Jeździmy do krajów, gdzie jest gwarantowana piękna pogoda, morze i po prostu można poleniuchować.

Turcja dla imprezowiczów

Od wielu lat często wybierane są wycieczki do Turcji. Biura podróży proponują nam mnóstwo ofert urlopu w tym kraju, także w ramach ofert last minute last minute. Za niezwykle przystępną cenę można spędzić siedem dni w czterogwiazdkowym hotelu. Jeśli należymy do osób lubiących zabawę, imprezy, wieczorne wypady ze znajomymi, to idealnym miejscem na urlop jest Bodrum i okolice. To region, gdzie łączą się kultury turecka i grecka. Oczywiście Antalya czy Alanya to przynajmniej tak samo atrakcyjne miejscowości.

Ciekawa Bułgaria

Często także decydujemy się na wakacje w Bułgarii. Kraj ten nie budził do pewnego czasu dobrych skojarzeń, lecz uległo to zmianie. Wciąż oczywiście jest to stosunkowo biedny kraj, lecz regiony nastawione na turystów są doskonałe. Piękne, czyste plaże, dobre zaplecze hotelowe – miejsce świetne na wypoczynek.

Włochy i Hiszpania także są piękne

Bardzo często wybieramy także wczasy w Hiszpanii z To kraj bliższy nam jednak niż Turcja (coraltravel.pl/Turcja/Alanya/hotel/DIZALYA-PALM-GARDEN-/20891/40-260872-24FF.html) czy Bułgaria, a tak samo ciekawy. Ogromne wybrzeże, gwarantowana pogoda i ciepłe morze – to raj dla pragnących odpoczynku, którzy marzą o tym, by poczytać książkę na plaży. To również doskonałe miejsce do uprawiania wszelkiego typu sportów wodnych, czy spędzania czasu aktywnie.

Podobnie rzecz się ma, gdy idzie o wczasy we Włoszech. Uwielbiamy wyjazdy do Włoch, ze względu na słońce i oczywiście naszą ulubioną kuchnię. Możliwość skosztowania prawdziwie włoskiej kuchni, zamiast nie do końca udanych podróbek w naszych miastach na pewno kusi. Włochy to oczywiście również raj dla osób uwielbiających oglądać zabytki. Dodatkowo kraj pełen jest winnic, więc można próbować doskonałego wina. Inne oferty na:

Niezależnie od tego, dokąd się wybieramy, pamiętajmy, aby korzystać z oferty wyłącznie sprawdzonych biur podróży.

Źródło: http://www.orlica.pl/