Popularne książki do słuchania- Saga o Wiedźminie

Obecnie książki możemy kupić już nie tylko w klasycznej formie, ale również utrwalone na innych nośnikach. Dla jednych na pewno nadal jest to swego rodzaju absurd, jednakże wieku klientów docenia książki utrwalone cyfrowo.

Sapkowski audiobook Wiedźmin

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Stałą popularnością cieszą się audiobooki. Niewiele osób ma świadomość, że książka mówiona ma swoją tradycję. W Polsce już w połowie lat 30. firma płytowa Orpheon nagrała bajki Adama Mickiewicza, które czytał aktor i malarz Mariusz Maszyński. Na rynku pojawiły się też popularne bajki i baśnie dla dzieci.

Oczywiście z upływem czasu zmieniły się nośniki, na których utrwala się książkę mówioną, jednak rodzice wciąż chętnie kupują dla dzieci popularne nagrania. Po pierwsze jest to ciekawy prezent, który rozwija wrażliwość dziecka, jeszcze zanim nauczy się czytać samodzielnie. Poza tym jeśli po całym dniu jesteśmy zbyt wycieńczeni, by samemu przeczytać dziecku książkę do snu, wówczas możemy włączyć płytę CD.

Przydatne audiobooki to również te do nauki języka. Za ich pomocą możemy uczyć się w dowolnej chwili, na przykład w kawiarni. Należy pamiętać, że swoją funkcję edukacyjną spełnią nie tylko typowe kursy na mp3, lecz także interesująca literatura angielska. Tym sposobem możemy efektywniej uczyć się wybranego języka.

Audiobook to również doskonałe rozwiązanie dla osób niewidomych. Aktualnie nie wszystkie najnowsze pozycje wydawnicze są transponowane alfabetem Braille’a, natomiast nierzadko można je zakupić w księgarni w formie audiobooka właśnie. Obecnie modne książki bardzo szybko są nagrywane cyfrowo. Dla wydawców na pewno jest to także kolejna forma dystrybucji ponadczasowego hitu.

Czy masz więcej pytań? (http://www.klubtanca.pl/bachata-taniec/) Nie krępuj się! My na pewno uszanujemy wszelaką próbę kontaktu. Więc czekamy na opinie od Ciebie.

Niektóre audiobooki to produkcje z prawdziwego zdarzenia, na które z wytrwale czekają fani książki. Oczywiście prym wiedzie obecnie fantasy. Wiedźmin audiobook sprzedaje się doskonale. Należy także pamiętać, że Andrzej Sapkowski jest autorem nie tylko sagi o Wiedźminie, lecz także tzw. trylogii husyckiej. Amatorów jego twórczości ucieszy zapewne fakt, że pod hasłem A. Sapkowski audio book wyszukają w internecie niejedną pozycję. Również kolejne części sagi o Wiedźminie czekają już w kolejce do nagrania.