Co warto kupić w sklepie górskim?

Co warto kupić w sklepie górskim?
Jeśli planujesz aktywne wakacje pełne wędrówek i wrażeń, musisz koniecznie przed urlopem odwiedzić dobrze zaopatrzony sklep górski. Co w takim przybytku warto nabyć? Po pierwsze, porządne buty – to elementarz górskich wypraw. Bez odpowiedniego obuwia nie można w ogóle udawać się na trudny teren.

Continue reading “Co warto kupić w sklepie górskim?” »

Co możemy w mieście, a co na wsi? Konkretny dylemat tak naprawdę jest bez sensu. A to dlaczego

Co możemy w mieście, a co na wsi? Konkretny dylemat tak naprawdę jest bez sensu. A to dlaczego
Podobnie jak wyjeżdżamy na wieś, by odpocząć od miejskiego chaosu, tak samo przybywamy do miasta, by coś załatwić. Takie właśnie kształtuje się to życie między wsią a miastem. Gdziekolwiek żyjemy znajdujemy się po jednej lub po drugiej stronie, lecz zawsze mamy jakieś powody żeby narzekać, bo jak mieszkamy na odludziu to chcielibyśmy być bliżej centrum miasta, a kiedy mieszkamy w mieście pragniemy spokoju. No i jak to pogodzić?

Continue reading “Co możemy w mieście, a co na wsi? Konkretny dylemat tak naprawdę jest bez sensu. A to dlaczego” »

Letni czas na urlopy za pasem

Letni czas na urlopy za pasem
Sezon wakacyjny już niedługo, można będzie uznać za rozpoczęty. Super okazją na pierwszy wypad będzie weekend majowy, który w Polsce uznawany jest za wyśmienity termin dla pierwszych zagranicznych wojaży. Każde biuro podroży oferujące swoje usługi na terenie naszego kraju świetnie wie, że jest to pierwsza dobra okazja do sprzedania większej liczby rozmaitych wycieczek. Z całą pewnością w tym roku sporym zainteresowaniem cieszyć się będzie Hiszpania.

Continue reading “Letni czas na urlopy za pasem” »