Urlop w Indiach

Urlop w Indiach
Pragnąc odnaleźć cudowną okazję na niezapomnianą podróż, niezrównanym pomysłem jest udanie się do uznanego i sprawdzonego biura podróży. Wakacje z biurem podróży cechują się niezrównaną organizacją oraz ciekawym programem, ich ceny nie są zbyt duże i zapewniają wszystkie zachcianki. W tej chwili znamienite i fachowe biuro oferuje wakacje last minute w tak dalekie zakątki świata, jak Chiny i Indie. Są to bez wątpienia miejsca, którym każdy turysta musi się dokładnie przyjrzeć.

Continue reading “Urlop w Indiach” »

Wybieramy się na wypoczynek z rodziną

Wybieramy się na wypoczynek z rodziną
Polacy, podobnie jak inne narody, z chęcią ruszają na wyjazdy w nieznane. Interesujące wycieczki na wyspę Rodos, które organizowane są przeważnie przez popularne biura turystyczne, polecane są ochoczo dalej. Wybierane przez wyjeżdżające osoby wycieczki wybierane są z wielu różnych względów. Najciekawsze opcje, które oferują biura podróży swoim klientom są chętnie testowane przez zatwardziałych podróżników, ale największym powodzeniem cieszą się wciąż oferty w ciepłe kraje.

Continue reading “Wybieramy się na wypoczynek z rodziną” »

lubisz wycieczki egzotyczne? – jeśli tak, to spędź urlop w Indiach

lubisz wycieczki egzotyczne? – jeśli tak, to  spędź urlop w Indiach
Sri Lanka to niewielka wyspa o powierzchni 65 tys. km kw. Mieszka na niej blisko 21 mln osób. To trudne do uwierzenia, ile cudowności kryje się na tak małym obszarze. O malowniczości tego miejscaświadczy również jego nazwa – w starożytnym języku indyjskim Sri Lanka oznacza „olśniewający kraj”. Współcześnie kojarzy się ona turystom szczególnie z gorącą plażą i kąpielą słoneczną.

Continue reading “lubisz wycieczki egzotyczne? – jeśli tak, to spędź urlop w Indiach” »