Najchętniej odwiedzane atrakcje turystyczne w Indiach czyli co interesującego można robić w Goa.

Indie to kraj ogromnie zróżnicowany, zresztą trudno się dziwić temu, skoro jest jednym z największą ilością mieszkańców na świecie. Indie są chętnie wybieranym miejscem na urlop czy wakacyjny wyjazd, ale aby dobrze poznać ten kraj to trzeba znacznie więcej czasu niż jedynie okres dwutygodniowej wycieczki.

wspaniałe wakacje - Goa
Z tego też powodu wiele osób koncentruje się na jednym regionie, nastawiając się albo na odwiedzanie ciekawych miejsc i zabytków, albo leniuchowanie na jednej z piaszczystych plaż pod palmami.

Masz chęć zobaczyć inne równie pomocne porady? Jeżeli tak, to zobacz tutaj domki wypoczynkowe nad morzem, a z pewnością nie odczujesz zawodu.

Do tego ostatniego nie da się chyba znaleźć lepszego miejsca niż Goa, jeden z najchętniej wybieranych rejonów Indii. Będą do tego zachęcać w pierwszej kolejności przepiękne piaszczyste plaże i zachwycający podwodny świat. Wybór plaż jest przeogromny, w zależności od oczekiwań odpocząć można tam, gdzie cały czas będzie się coś działo, lecz można też znaleźć spokojne plaże, gdzie nie nie spotka się żywej duszy. W suchej porze pogoda w tym rejonie jest w zasadzie bez deszczu, więc miłośnicy słonecznej aury z pewnością będą się cieszyć.

Goa ma stosunkowo dobrze przygotowaną bazę turystyczną. Noclegi są ogólnie dostępne, dużą popularnością się tam cieszą przytulne domki postawione na plaży, jakie można wynająć na jeden lub kilka noclegów, ale goście szukający wyższego standardu bez problemów znajdą pięciogwiazdkowy hotel. Trochę więcej problemów może być z dostaniem się do tego miejsca.

Masz uczucie, że pokrewne posty rozjaśniają Ci lepiej tę sprawę? Jeśli tak sądzisz, zobacz w tekście (http://villamare.com.pl/) inny tego typu punkt widzenia.

Jeśli kogoś interesuje wycieczka goa, to przede wszystkim będzie musiał dolecieć do jednego z większych indyjskich miast i stamtąd lotem krajowym na miejsce (sprawdź: Goa – wycieczki).

Chorwacja - wakacje last minute

Autor: Gianni Cumbo
Źródło: http://www.flickr.com
Ze względu na wspaniałe plaże zdecydowanej większości przyjeżdżających miejsce to kojarzyć się właśnie będzie z wypoczynkiem pod palmami, lecz wakacje goa to również możliwość obejrzenia przepięknej przyrody. Duży obszar tego regionu zajmują dziewicze lasy, bezwzględnie należy odwiedzić również narodowy park z jednym z najwyższych wodospadów na świecie. Na terenie parku można obejrzeć wspaniałe zabytki i świątynie, a także niesamowitą florę i faunę, łącznie z największym drapieżnikiem tamtego rejonu, czyli czarną panterą.