Gorąca Bułgaria idealna na urlop

Nie każdy, kto chce wyjechać na urlop w ładne i ciepłe miejsce obmyśla to przez kilka miesięcy. Jest duża grupa osób, które uwielbiają oferty last minute. Od wielu lat bardzo popularne są takiego rodzaju wyjazdy. Zwyczajnie pakuje się bagaże i dzień przed rozpoczęciem urlopu wybiera się kraj, do którego chcemy pojechać. Wybór zwykle jest wielki. Naturalnie najwięcej ofert jest do najczęściej wybieranych przez nas krajów. Nie ma żadnych trudności w tym aby wyszukać wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.

Atrakcyjna Bułgaria

Plaża

Autor: Andrew Nash
Źródło: http://www.flickr.com

Polacy najczęściej decydują się na właśnie te kraje. Gwarantowana pogoda, ciepłe morze, piękne plaże, doskonałe jedzenie – wszystko to ewidentnie przyciąga. Wyjątkowo popularna od kilku lat jest Bułgaria. Jest to kraj kulturowo bliższy nam niż Egipt albo Turcja, czujemy się tam bardziej „u siebie”, a przy tym jest wystarczająco oddalona, abyśmy mogli się poczuć całkowicie odcięci od naszej codzienności. Sprawdź szczegóły – Bułgaria all inclusive na wakacje (https://www.eccoholiday.com/region/hiszpania/costa-blanca/)

Jedz, pij, baw się

Świetnie odpręża się spędzając wakacje w Egipcie (sprawdź szczegóły). Wspaniałe wybrzeże i ma wysokiej klasy hotele. W dodatku, można wyszukać mnóstwo ofert last minute na wakacje (www.eccotravel.eu/wietnam/) w tej okolicy. Jeżeli zdecydujemy się na ten kierunek absolutnie warto obejrzeć Hurghadę. W okolicy uprawia się pomarańcze i winorośl, w dodatku jest to jeden z największych portów rybackich. Jeśli mamy chęć na dobre wino i świeże ryby – to doskonały kierunek.

Plaże i zabytki

Plaża

Autor: Andrew Reid Wildman, Artist, Writer, Photographer
Źródło: http://www.flickr.com

Popularne są również wakacje w Słonecznym Brzegu. Równie piękne plaże, przepełnione wspaniałymi budowlami miasta i mnóstwo innych atrakcji sprawia, że bardzo chętnie wybieramy wakacje w tej części Bułgarii. To też idealne miejsce do nurkowania albo uprawiania innych sportów wodnych i wielu innych. Zarówno amatorzy leniuchowania na leżaku z drinkiem jak również fani wypoczynku w ruchu z pewnością wyszukają coś dla siebie. Wyjazdy last minute to doskonały sposób na wakacje. Zwróćmy jednak uwagę, by korzystać z ofert uznanych i sprawdzonych biur podróży. Najlepiej wybierać te, które są na rynku od wielu lat i które mają swoją markę.