Grzybowo zaprasza

Bardzo interesującą opcją na letni odpoczynek nad polskim morzem jest nieduża wioska Grzybowo. Wioska znajduje się niedaleko Kołobrzegu, co oznacza, że łatwo tam dotrzeć. Najlepiej jest pojechać pociągiem do Kołobrzegu, a następnie złapać PKS do tej wsi.

Morze, Bałtyk

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Grzybowo może pochwalić się rewelacyjnymi plażami, na których zdrowia przyjezdnych pilnują wytrenowani ratownicy morscy. Trzeba wiedzieć, że grzybowskie plaże są znane z respektowania skomplikowanych norm dotyczących kąpielisk, które zostały wykreowane przez instytucje Unii Europejskiej. Zwolennicy plażowania na golasa mogą pójść na sąsiednią plażę dla naturystów.

Warto odwiedzić Grzybowo w sierpniu, ponieważ wtedy ma tam miejsce Jarmark Ceramiczny. Na evencie można poznać, jak samodzielnie tworzyć garnki. To świetna impreca dla całej rodziny – można zabrać ze sobą dzieciaki.

W regionie wioski można udać się na piesze wycieczki, ponieważ w pobliżu rozciąga się śliczny Koszaliński Pas Nadmorski. Okoliczna przyroda czaruje cudnymi pejzażami, które spodobają się każdemu, a najbardziej tym gościom, którzy na co dzień żyją w metropolii. Tamtejsze powietrze jest naprawdę czyściutkie (sprawdź tutaj).

Jeśli interesuje cię wygodny pensjonat, Grzybowo posiada dobrą bazą pobytową. Najlepsze oferty noclegowe przeczytasz w prasie drukowanej. Idealną jednak drogą znalezienia takich ofert jest internet – do Google musisz wklepać frazę „apartamenty kołobrzeg”.

Międzyzdroje  - nadmorska plaża

Autor: Salon Nowojorski
Źródło: http://www.flickr.com/

Dla tych, którzy w wakacjach uwielbiają ekskluzywne warunki noclegowe, rekomendujemy eleganckie apartamenty szklarska poręba apartamenty do wynajęcia nad Bałtyckim morzem (najnowszy artykuł). Należy nie zapominać, że tego gatunku apartamenty wczasowe są bardziej kosztowne od tradycyjnych pensjonatów, jednak różnica w komforcie jest ogromna. Najlepsze oferty opłacenia dużych mieszkań zobaczysz, gdy do wyszukiwarki internetowej wkleisz frazę „apartamenty nad morzem wynajem”.

Źródło: