Masz hotel? Wypromuj się w Internecie

Osoby, które są właścicielami pensjonatów lub posiadają domy czy mieszkania do wynajęcia powinny zastanowić się nad promocją w internecie. W obecnych czasach ogromna większość ludzi właśnie w taki sposób szuka noclegów na wakacje. Wybierz się nad polskie nasze morze – apartamenty w szklarskiej porębie Kołobrzeg.

kolobrzeg

Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com

największe znaczenie ma witryna internetowa. Nie musi być bardzo skomplikowana, nie musi mieć piętnastu podstron. Ważne jest aby była dość prosta, estetyczna i przede wszystkim funkcjonalna. Powinien być tam cennik, gdyż potencjalnych klientów ceny interesują w największym stopniu. Ważne jest by był przejrzysty, by umieścić w nim wszystkie opłaty dodatkowe, a gdy ich nie uwzględniamy – powinniśmy to zaznaczyć.

Drugim znaczącym elementem witryny internetowej są zdjęcia. Ważne, żeby były dobrej jakości i w odpowiednio dużym rozmiarze. Nic nie denerwuje bardziej niż malutkie kwadraciki, na których nic nie widać. Są konieczne, dlatego, że upewniają naszego ewentualnego gościa, że nie trafi byle gdzie, a do świetnego, ładnego pensjonatu.

Jeśli nie nie wiemy jak wygląda proces projektowania stron internetowych, dobrze jest zlecić to firmie z zewnątrz. Na pewno wtedy nie ominiemy tak ważnych spraw, jak na przykład słowa kluczowe. Są istotne, bo pomagają w pozycjonowaniu naszej witryny i gdy potencjalny gość wpisze w wyszukiwarkę choćby „Kołobrzeg pensjonaty” mamy większe szanse, że znajdzie stronę właśnie naszego pensjonatu.

Jeżeli jesteśmy w stanie wygospodarować jakieś pieniądze na profesjonalne pozycjonowanie strony, nie wahajmy się. Na pewno nie będziemy żałować. Firma funkcjonująca w tej branży na pewno doradzi nam na które frazy się zdecydować. Być może najodpowiedniejszym hasłem okaże się „apartamenty Kołobrzeg”, być może zupełnie inne jak „noclegi nad morzem”.

morze

Autor: Matthias Haas
Źródło: http://www.flickr.com

Owszem, trzeba liczyć się z kosztami, lecz jeżeli nie zachwieje nam to w dużym stopniu budżetu – trzeba zainwestować. Dzięki dobremu wypozycjonowaniu szanse na zarezerwowanie wszystkich miejsc na całe lato rosną. Szczególnie, że w dalszym ciągu wielu menedżerów hoteli, czy pensjonatów zupełnie nie nie myśli o tym czy i w jaki sposób są obecni w Internecie. Często jest tak, że pensjonat nie ma nawet strony internetowej, nie pojawiają się w wyszukiwarkach noclegów, o jakimś pozycjonowaniu nie wspominając.

Właściciele zwracający uwagę na te sprawy mają nad nimi ogromną przewagę i o wiele większe szanse, że potencjalny klient wpisując w wyszukiwarkę hasło „pokoje Grzybowo” trafi właśnie do nich. nie zapraszamy do: villamare.com.pl/atrakcje/

Źródło: Villa Mare