Marzysz o niezapomnianych wakacjach? Wspaniałe wakacje są w zasięgu twoich możliwości. Zobacz, gdzie warto pojechać

Kto z nas nie śni o niezapomnianych wczasach? Kiedy spędzamy w pracy zwykły stresogenny dzień marzymy,by w ogóle gdzieś pojechać, nieważne gdzie, be wątpienia pragniemy się gdziekolwiek wybrać. Zupełnie inaczej, kiedy mamy opcję wybrania wyprawy, wtedy staramy się dokonać jak najlepszego wyboru. A możliwości posiadamy niewątpliwie mnóstwo, są one coraz lepsze i ciekawsze. Nie należy już się zastanawiać, gdyż czekają na nas dalekie kraje jak Dominikana czy Tajlandia.

eccotravel

Autor: J. Triepke
Źródło: http://www.flickr.com
Wyspa Dominikana to jedna z najładniejszych wysp leżąca na archipelagu Wielkich Antyli.

Czy nasz post przypadł Ci do gustu? Przejdź w takim razie na naszą nową witrynę – tam można zobaczyć także (https://btzielonadolina.pl/gondola-na-sniezke) kolejne atrakcyjne fakty.

Od północnej strony jest otoczona wodami Atlantyku, zaś od strony południowej wodami Morza Karaibskiego. Wyspa bez wątpienia dzieli się między dwa państwa , wschód to Republika Dominikany, z kolei uboższy zachód to Republika Haiti. Część centralna wyspy jest bardziej górzysta, równocześnie porośnięta jest deszczowymi lasami.

Jest wspaniała do spacerów czy wspinaczki górskiej. Na wybrzeżu karaibskim i atlantyckim znajdują się idealne warunki do uprawiania sportów i wylegiwania się na piaszczystej, malowniczej, czystej plaży. Dominikanę odkrył Krzysztof Kolumb i już wówczas prezentował wyspę jako raj na ziemi. Jego rację można dostrzec gołym okiem. Nie dość, że jest tu malowniczo, to tubylcy Dominikany są niezwykle mili i chętni do zawierania kontaktów.Najczęściej chętnie pomagają. Wakacje Dominikana to naprawdę dobry wybór. Tak samo możemy stwierdzić o wakacjach w Tajlandii, np. last minute tajlandia (www.eccotravel.eu/tajlandia/). Tajlandia to jeden z najchętniej odwiedzanych państw Azji. Jest to bardzo popularny cel wakacyjnych podróży, ale także wypraw trampingowych, czy też podróży poślubnych.

Wycieczki na Białoruś

Źródło: www.oliviaforever.pl
Od wielu lat ciągle zwabia rzesze odwiedzających z całej ziemi. W Tajlandii odnaleźć można wiele słońca i wiele egzotycznych doświadczeń. Tajlandia ma bardzo dużo do zaprezentowania turystom. Przede wszystkim jest to zachwycająca i unikalna kultura, wspaniali, niezawodni i radośni ludzie, walory turystyczne i pogoda, o jakiej w Polsce możemy tylko pomarzyć. Pragniesz odwiedzić raj? Tajlandia jest w zasięgu ręki, szukaj last minute tajlandia.