Majówka nad morzem?

Organizowanie dni wolnych to naprawdę przyjemne zajęcie. Oczywiście, jeśli wyjazd planuje się na sporo dni przed wyjazdem. Wybieranie miejscówki na majowy odpoczynek w kwietniu to fatalny pomysł, który przyniesie tylko dużo nerwów. Dlatego zastanów się nad tą kwestią już teraz. My polecamy interesującą opcję: majówka nad morzem.

Morze, Bałtyk

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Przebywanie w trakcie upalnych dni majowych nad Bałtykiem posiada same mocne strony. Po pierwsze, w ośrodkach i na promenadach nie będzie tłumów – wielkie najazdy urlopowiczy zdarzają się najczęściej w lipcu. Po drugie, czasem w maju bywa lepsza pogoda niż w lipcu, który potrafi być deszczowy. Po trzecie, przebywanie parę dni nad Bałtykiem potrafi dodać wiele energii i podratować kondycję zdrowotną. Najbardziej dobry dla zdrowia jest jod. Analizy wskazują, że szum morza posiada działanie kojące. A nasze polskie morze szumi naprawdę pięknie.

Jeśli szukasz miejsca na spędzenie urlopu nad morzem, proponujemy obszar Pomorza Zachodniego. Fajnym miejscem jest malownicze miasto Kołobrzeg.

Jeśli Twoim zdaniem ten tekst jest wciągający, to przeczytaj również pomocne źródło, które zawiera absorbujące informacje – one niewątpliwie Cię zajmą.

To obowiązkowy dla każdego, kto zachwyca się historią Polski i zabytkami. By zaklepać noclegi w tym mieście, do wyszukiwarki internetowej wpisz frazę „apartament kołobrzeg”.

Masz sporo gotówki? lubisz wygodę i pragniesz spędzić te kilka dni w komfortowych warunkach? Do wyszukiwarki internetowej wstaw frazę „ apartamenty Kołobrzeg”.

Morze, Mielno

Autor: powazny
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli nie chcesz spędzać urlopu w mieście, proponujemy malowniczną miejscowość Grzybowo (kliknij), która leży niedaleko Kołobrzegu. Aby znaleźć i zaklepać pobyt w tej miejscowości do Google należy wkleić sformułowanie „Grzybowo pensjonaty”.

W tym roku liczba wolnych dni na starcie maja będzie duża. 1. maja będzie w środę, co sprawia, że do pracy powróci się dopiero pięć dni później. O ile oczywiście wcześniej zarezerwuje się urlop na drugiego maja. Nie ma co się ociągać, już teraz zaklep sobie urokliwe miejsce nad Bałtykiem i wyproś u pracodawcy wolne na drugie maja. majówka (zabierz rodzinę nad morze na majówkę)