Majorka i Tajlandia – wyśmienite miejsca na wczasy

Majorka i Tajlandia to dwa świetne miejsca będące gwarancją satysfakcjonującego wypoczynku. Niezapomniane chwile przeżyją tam zarówno osoby pragnące spędzić czas w rodzinnym gronie, dzielni poszukiwacze wrażeń, jak i miłośnicy muzyki i szampańskiej zabawy. Zarówno Majorka, jak i Tajlandia są miejscami w których poznać można imponujące zabytki, zrelaksować się na piaszczystych plażach i kosztować wyszukane smakołyki.

w Tajlandii

Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com
Majorka to głównie globalna stolica imprez i klubów. Za dnia można rozluźnić się na słonecznych plażach. Połączyć się z przyrodą nurkując w czystych wodach Morza Śródziemnego. Delektować się wspaniałym pejzażem bajecznych szczytów Serra de Tramuntana, wśród nich Puig Major o wysokości 1445 m n.p.m. Wyspa oferuje niezliczone wrażenia też po zachodzie słońca. Gdy zapada noc Majorka zamienia się w ogromną imprezę! Nie bez powodów mówią o niej sławne piosenki gatunku dance. Przyjemnie jest spędzać noce na pląsach, zawieraniu nowych znajomości i smakowaniu eleganckich drinków przy akompaniamencie skocznej muzyki. Sam Fryderyk Chopin spędził na Majorce niejedno upojne lato wraz z miłością życia – George Sand. Fakt ten upamiętnia znajdujące się na wyspie muzeum poświęcone wybitnemu pianiście.

Chociaż raz w życiu trzeba zobaczyć Tajlandię! Ten południowoazjatycki kraj z przyjemnością gości żądnych wrażeń podróżnych. Tajlandia (aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę: ) jest doskonałym miejscem dla ludzi pragnących zetknąć się z odległą kulturą. Egzotyczne zabytki, niespotykane okazy przyrody, niepowtarzalne pejzaże to tylko niektóre atuty tego wspaniałego państwa. Bangkok, stolica kraju, co roku gości miliony turystów, by mogli zasmakować ostrej tajskiej kuchni, podziwiać niezwykłą architekturę buddyjskich świątyń, a ci żądni wrażeń podziwiać turnieje tajskiego boksu – muay thai. Silne wrażenia związane ze spotkaniem z obcą kulturą doskonale równoważą chwile spędzone na ciepłych białych piaskach tajskich plaż.

Tak na Majorce, jak i w Tajlandii ludzie w różnym wieku i o zróżnicowanych zainteresowaniach znajdą coś dla siebie. Można przed wyjazdem zasięgnąć informacji w biurze podróży, czy stronach internetowych dotyczących różnorodnych właściwości tych lokacji. Warto też popytać na forach poświęconych turystyce – ich userzy z radością podzielą się zdobytymi doświadczeniami i zaproponują sposoby spędzania czasu.

Po przeglądnięciu tego wpisu nęci Cię, żeby zostawić na tej witrynie jakieś komentarze na temat (http://www.miloni.pl/stol-nowoczesny-loft)? Nie wahaj się! Każda ocena będzie dla nas kluczowa.

Oba państwa bowiem są idealne tak dla amatorów przyrody, egzotycznych tradycji, jak i wielbicieli porządnej beztroskiej zabawy!

Jeżeli chodzi o miejsce spędzenia udanych wakacji z pewnością oba miejsca okażą się prawdziwym rajem. Z całą pewnością możemy polecić również Hiszpanię. Nasz artykuł jednak się kończy, zatem szczegóły poznasz na stronie Ludzie z ograniczonymi funduszami tak samo jak i dysponujące obfitszym budżetem nie pożałują chwil spędzonego w żadnym z tych miejsc.