Luksusowa wycieczka do Emiratów Arabskich, jakie atrakcje ten afrykański kraj może zaproponować turystom.

Dubaj wielu ludziom będzie się kojarzył z luksusem i ogromnymi pieniędzmi zarobionymi na złożach ropy naftowej. Właściciele pól naftowych z tego państwa doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że zapasy tego surowca w pewnej chwili się skończą, a razem z nimi skończą się pieniądze.

widok na dubaj

Autor: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com

I zdecydowali się zrobić z Dubaju jedno z największych miast handlowych na świecie, równocześnie dbając o to, aby było o nim odpowiednio głośno. I co by nie powiedzieć, to głośno będzie, bo przecież żadne inne państwo nie posiada najbardziej luksusowego hotelu, archipelagu sztucznych wysepek czy domu zbudowanego z korali.

Przeczytaj, co zamieszczono w najnowszej treści – to również dotyczy tej samej tematyki, więc niewątpliwie także Cię zaintryguje!

Dodatkowo Dubaj słynie z tego, że mają w nim swoje placówki wszystkie najważniejsze centra handlowe oraz butiki. Co roku odbywa się w nim festiwal zakupowy, to znaczy miesiąc promocji i wyprzedaży, na który zlatują się tysiące klientów z całego świata. Dodatkowo Dubaj oferuje kilka międzynarodowych zawodów sportowych w tenisie, golfie albo gonitw konnych, swoje trzy dni ta także królowa sportów motorowych czyli formuła 1.

Pomimo tego, co wielu osobom się wydaje, wycieczka do Dubaju jest możliwa dla zdecydowanej większości turystów. Lot z Warszawy trwa raptem parę godzin, i już od kilku lat są oferowane połączenia bezpośrednie. Wprawdzie ceny wycieczek nie należą do najniższych, lecz jeśli ktoś zdecyduje się emiraty arabskie last minute to może liczyć na rzeczywiście ciekawe propozycje lotów do tego wyjątkowego kraju.

Jeżeli chcesz zgłębić informacje na przedstawiany wątek, to odsyłam do serwisu www (https://www.coraltravel.pl/lista-hoteli/tunezja) w którym znajdziesz wiele fascynujących danych, które dokładnie omawiają zagadnienie.

Poza wymienionymi wcześniej atrakcjami Dubaj proponuje jeszcze wspaniałe piaszczyste plaże.

budynek w dubaju

Autor: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com

Słońca tam raczej nie brakuje, więc przez okrągły rok można liczyć na rewelacyjną pogodę i szaleństwa na morskich falach zobacz: tutaj. Jeśli ktoś będzie chciał poznać inną stronę tego miejsca, to udać się może na jedną z wielu wycieczek na pustynię – jednodniowa jazda na grzbiecie wielbłąda na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń. Będąc w Dubaju można także zobaczyć wiele targów i bazarów, na jakich można kupić mnóstwo oryginalnych pamiątek z tamtego rejonu świata.