Letni czas na urlopy za pasem

Sezon wakacyjny już niedługo, można będzie uznać za rozpoczęty. Super okazją na pierwszy wypad będzie weekend majowy, który w Polsce uznawany jest za wyśmienity termin dla pierwszych zagranicznych wojaży. Każde biuro podroży oferujące swoje usługi na terenie naszego kraju świetnie wie, że jest to pierwsza dobra okazja do sprzedania większej liczby rozmaitych wycieczek. Z całą pewnością w tym roku sporym zainteresowaniem cieszyć się będzie Hiszpania.

wczasy, wakacje, last minute

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Do podróży w ten ciepły region Europy polskich turystów skłania pogoda, która w Polsce nie daje żadnych powodów do zadowolenia.

Masz uczucie, że pokrewne materiały rozjaśniają Ci bardziej tę sprawę? Jeżeli tak sądzisz, zobacz w tekście (https://www.uroczysko7stawow.pl/hotel/o-hotelu) inny tego rodzaju punkt widzenia.

Temperatury trochę powyżej 0 przez pierwsze 4 miesiące, sprawiają, że wielu tęskni za gorącymi promieniami słońca. W Hiszpanii upalnych dni jest pod dostatek. Celem wypraw Polaków z całą pewnością będą hiszpańskie archipelagi. Jeżeli mamy zamiar wybrać się nieco bliżej, dobrym rozwiązaniem będą dla nas Baleary. Najbardziej znaną wyspą tego archipelagu jest Majorka. Jest to stricte turystyczny zakątek, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem, przede wszystkim gości z Niemiec czy też Wysp Brytyjskich. Na Majorce nie brak miejsc, w których możemy się dobrze zabawić. Kluby disco a także restauracje są w tych regionach otwarte 24 godziny na dobę. Trzeba nie zapominać, że z racji wysokich temperatur, które spotykamy w tej części Europy, prawdziwe życie rozpoczyna się tutaj w porach nocnych, gdy temperatura jest bardziej sprzyjająca spacerowaniu a także poznawaniu miasta.

wakacje, wczasy

Tak samo szalenie popularnym kierunkiem, gdy mówimy o Hiszpanii są też Wyspy Kanaryjskie.

Jeżeli zaciekawił Cię przedstawiany artykuł, to bardzo dobrze, gdyż ten opublikowany poniżej również zawiera równie istotne informacje – nie wahaj się, tylko zobacz go.

Są one oddalone od kontynentalnej Hiszpanii, ale swoim wyjątkowym klimatem wielce przypominają to, co można spotkać na Balearach. Jedną z najbardziej znanych wysp jest Teneryfa (zobacz). Teneryfa jest zakątkiem, które znajduje się bliżej czarnego lądu, a więc należy być gotowym na nieco bardziej egzotyczną pogodę. Z racji większych odległości podróż lotnicza jest znacznie dłuższa, dlatego też i droższa. Chętnych jednakże nie brak, z racji pełnych uroku plaż jak również wielu innych wyjątkowych atrakcji, które są zapewniane turystom w czasie ich pobytu w luksusowych hotelach, jakie tylko można sobie wymarzyć.