Urlop w Indiach

Urlop w Indiach
Pragnąc odnaleźć cudowną okazję na niezapomnianą podróż, niezrównanym pomysłem jest udanie się do uznanego i sprawdzonego biura podróży. Wakacje z biurem podróży cechują się niezrównaną organizacją oraz ciekawym programem, ich ceny nie są zbyt duże i zapewniają wszystkie zachcianki. W tej chwili znamienite i fachowe biuro oferuje wakacje last minute w tak dalekie zakątki świata, jak Chiny i Indie. Są to bez wątpienia miejsca, którym każdy turysta musi się dokładnie przyjrzeć.

Continue reading “Urlop w Indiach” »

Czym wyróżnia się Tajlandia na tle pozostałych odległych zakątków?

Czym wyróżnia się Tajlandia na tle pozostałych odległych zakątków?
Propozycje turystyczne aktualnie niekoniecznie obejmują jedynie oferty w Europie. Spragnieni doznań czy interesujących emocji pasjonaci wycieczek w odległe kraje poszukują czegoś więcej. Najciekawsze i niedrogie wycieczki do Tajlandii mogą zapewnić niezapomniane przeżycia, jak również sporo atrakcji. Rozrywka na najwyższym poziomie, piękne, pełne uroku trasy zwiedzania, pyszne jedzenie oraz ten klimat! Nie da się tego opisać, to trzeba ujrzeć na własne oczy, z tego też powodu warto się zdecydować już teraz!

Continue reading “Czym wyróżnia się Tajlandia na tle pozostałych odległych zakątków?” »

lubisz wycieczki egzotyczne? – jeśli tak, to spędź urlop w Indiach

lubisz wycieczki egzotyczne? – jeśli tak, to  spędź urlop w Indiach
Sri Lanka to niewielka wyspa o powierzchni 65 tys. km kw. Mieszka na niej blisko 21 mln osób. To trudne do uwierzenia, ile cudowności kryje się na tak małym obszarze. O malowniczości tego miejscaświadczy również jego nazwa – w starożytnym języku indyjskim Sri Lanka oznacza „olśniewający kraj”. Współcześnie kojarzy się ona turystom szczególnie z gorącą plażą i kąpielą słoneczną.

Continue reading “lubisz wycieczki egzotyczne? – jeśli tak, to spędź urlop w Indiach” »