Incentive – jedynie dla dużych firm? Wyjazdy integracyjne

Incentive – to nie dla każdego zrozumiałe pojęcie, które opisuje pewne działanie firmowe polegające na organizowaniu imprez wyjazdowych dla firm, mających na celu zintegrowanie zespołu, zmotywowanie do intensywniejszej pracy. Zatem to nic innego jak sławne wyjazdy integracyjne.

Utarło się przekonanie, że takie wyjazdy dla pracowników organizowane są tylko przez wielkie korporacje i duże firmy. A to kłamstwo! Przy odrobinie zaangażowaniu można wykorzystywać wyjazdy również w małej firmie dysponując niewielkim budżetem.

Wyjazdy dla firm – jak zorganizować?

Incentive odstrasza odrobinę właścicieli małych i średnich firm. Uznają, że ta przyjemność wymaga wysokich środków pieniężnych. Zgadza się, wyjazdy integracyjne wymagają pieniędzy, ale nie musi to być pokaźna kwota. Można wszakże organizować bliskie eventy motywacyjne, niekoniecznie do popularnych miejsc. Wszystko zależne jest od pomysłów.

Organizować samemu czy zlecać?

Autor: Hotel Mercure Kasprowy Karpacz

Incentive to metoda, którą zainteresowało się wiele firm proponujących obsługę firm w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Możemy wobec tego bez problemu zlecić organizację wyjazdu firmie zewnętrznej. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę odpowiednie słowo kluczowe, np. „imprezy firmowe Wrocław” i dostaniemy rozległą listę firm, które obsługują takie wyjazdy kompleksowo. Właściwe tworzenie pytań do wyszukiwarki pozwoli skutecznie znaleźć najlepsze firmy. Takie, które obsługują incentive w kompleksowym zakresie. Nie tylko urządzają eventy motywacyjne (np. na narty: ), ale i obsługa podróży służbowych nie jest im obca.

Zlecając przygotowanie naszego biznesowego eventu dobrej i rzetelnej firmie mamy gwarancję, że dostaniemy w zamian usługę na wysokim poziomie. A gdy nasi współpracownicy będą się w najlepsze bawić, radośnie spędzą czas we własnym gronie, zaproponujemy im ciekawą aktywność – na przykład park linowy, czy paintball – wtedy będziemy liczyć na ich oddanie i zaangażowanie w pracę.Zintegrowany team jest kluczem do sukcesu. A incentive to sposób, który umożliwi nam to osiągnąć.