Hotel Twardowski najtrafniejszym wyborem w okolicach Poznania.

Hotel Twardowski istnieje od 2004 roku. Do dyspozycji oddaje 62 pokoje o bardzo wysokim standardzie wyposażenia. Zawiera 58 pokoi typu Classic – pokoje 1- i dwu osobowe oraz 4 apartamenty, w których skład wchodzi Apartament Prezydencki o powierzchni 145m oraz 3 apartamenty typu Junior Suite.W każdym z pokoi do dyspozycji Gości jest minibarek, lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor LCD z dostępem do kablówki i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Niektóre pokoje obejmują również część wypoczynkową.Jednorazowo w hotelu z noclegów może skorzystać 107osób. Hotel Twardowski to miejsce, gdzie luksus i komfort sprawi, iż każdy znajdzie dla siebie odpowiednią formę wypoczynku. Plusem hotelu jest jego położenie. zakopane hotel usytuowany jest w niewielkiej odległości od drogi szybkiego ruchu, co zdecydowanie ułatwia dotarcie do hotelu, nie błądząc po zatłoczonych ulicach Poznania. To położenie na uboczu – z dala od miejskiego zgiełku, w spokojnym zakątku pozwoli wypocząć i zrelaksować się po całodziennym zwiedzaniu uroków stolicy Wielkopolski.

warto odwiedzić

Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com

Hotel Twardowski to perfekcyjne miejsce na spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia. W ofercie biznesowej znajduje się siedem sal konferencyjnych o różnych powierzchniach – z przeznaczeniem na niewielkie spotkania biznesowe oraz konferencje gdzie na jednej sali może pomieścić do 300 osób.

Wejdź na ten odsyłacz i przeczytaj więcej szczegółów w treści (bscav.eu/oferta/tlumaczenia-symultaniczne/) – zamieszczone tam materiały poszerzą Twoją wiedzę na podnoszony w niniejszym tekście temat.

Klimatyzowane sale wyposażone są w najwyższej klasy sprzęt multimedialny. Każde z pomieszczeń jest starannie wyposażone oraz przystosowane do wymogów klientów biznesowych. Sale konferencyjne posiadają niepowtarzalny klimat, są niezwykle użytkowe i przestronne, co pozytywnie wpływa na przebieg zorganizowanego spotkania oraz usprawnia ważną konferencję. Hotel Twardowski ze swoim potencjałem pobytowym oferuje też usługę organizowania przyjęć i spotkań okolicznościowych, w aranżacji których pomocą służą pracownicy.

Pokój hotelowy

Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Pięknie urządzona i klimatyzowana restauracja w Hotelu Twardowski kusi daniami przygotowanymi przez wybitnych kucharzy. Szef Kuchni poleca dania Kuchni Polskiej jak i Kuchni Świata. Bogata lista dań zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających smakoszy a doświadczony personel zadba o to by chwile spędzone w restauracji były magiczne i niepowtarzalne. Śniadania serwowane są w formie bufetu szwedzkiego i zawierają szeroką paletę potraw i dodatków, wzbogaconą o sezonowe owoce i warzywa. W słoneczne dni zrelaksować się można w ogrodzie zimowym.

Po męczącym dniu na turystów czeka Centrum Spa & Wellness z krytym basenem, jacuzzi, sauną i przepięknymi gabinetami masażu. W magicznej atmosferze pełnej intensywnych zapachów oraz kojącej muzyki, zespół odkryje sekrety różnorakich zabiegów na twarz i ciało.