O czym wypada pamiętać zanim pojedziesz na wczasy w Karkonosze?

O czym wypada pamiętać zanim pojedziesz na wczasy w Karkonosze?
Jeżeli jesteś miłośnikiem górskich widoków to pewnie Karkonosze bardzo Ci się spodobają. To piękne i romantyczne miejsce, które bogate jest w wiele rozmaitych szlaków turystycznych, nie brak tam sporych atrakcji i pięknych miejsc, tajemniczej fauny oraz flory. Wybierając się w Karkonosze bezsprzecznie znakomicie spędzisz tam czas planując trasy odwiedzania oraz wędrowania po górach.

Continue reading “O czym wypada pamiętać zanim pojedziesz na wczasy w Karkonosze?” »

Zanim wyruszysz w góry

Zanim wyruszysz w góry
To właśnie one. Wreszcie nadeszły. Długie dni wyczekiwane, planowane i wymarzone. Pełne ciepła, jezior, góry i fantastycznie wypełnionego czasu. Czas wypoczynku i rozluźnienia, byle dalej od codzienności i nijakości. Wizytujemy nasz sprawdzony sklep górski i już czas na wyjazd. Najukochańsza pora w rocznym cyklu – wakacje.

Continue reading “Zanim wyruszysz w góry” »

SPA – niezawodny sposób na chandrę

SPA – niezawodny sposób na chandrę
Stres, bezustanne rozdrażnienie związane z aktywnością zawodową i obowiązkami powoduje, że na co dzień z trudem nam się zrelaksować. Naszemu ciału i duszy należy się urlop. I to taki, podczas którego zatroszczymy się o swój wygląd oraz samopoczucie. Relaksujące SPA to rozwiązanie idealne. Bez względu na co się zdecydujemy: korzystanie z zabiegów ujędrniających, odżywczych czy nawilżających skórę – efekty mile nas zaskoczą.

Continue reading “SPA – niezawodny sposób na chandrę” »