Egipt jest nadal znakomitą destynacją!

Świat jest zbyt łatwy, abyśmy musieli siedzieć wyłącznie w Polsce. Naturalnie i u nas nie brak wielu ładnych miejsc, lecz jeśli posiadamy tylko pieniądze, paszport oraz nieco wolnego, bez dwóch zdań musimy bardzo docenić zagraniczne wyjazdy. A zresztą ciężko przekonywać ludzi do wyjazdów – tzn. w 2013 roku wypoczywało poza Polską najwięcej Polaków w naszej historii. To bardzo dobrze pokazuje, że tak naprawdę biuro podróży w jakimś z miast naszego kraju to strzał w dziesiątkę. Chociaż oczywiście nie ma większego sensu poruszać w owym artykule tematów biznesowych. Warto choćby na moment wypocząć, wreszcie zapomnieć o kasie.

eccoholiday
Świetną destynacją dla zwykłego Polaka jest z pewnością Egipt. Zapewne niektórzy ludzie powiedzą, że przecież i tak nie ma bardziej oklepanego miejsca na wypoczynek, aniżeli właśnie Egipt. Jednak trzeba zwrócić uwagę, iż w bardzo wielu przypadkach sytuacja jest taka, że to co nieco oklepane, jest najwspanialsze. Przecież last czy first minute w Egipcie to doskonała szansa na wypoczynek w bądź co bądź orientalnym państwie, ale jednak za stosunkowo niewielkie pieniądze. Oferty first minute możesz znaleźć na stronie tego biura podróży. Pewnie jest wielu ludzi, których tak czy siak nie stać na nawet kilka dni nad Morzem Bałtyckim, ale w zasadzie trudno powiedzieć, że dla fanów egzotyki można zaproponować coś sporo tańszego, aniżeli właśnie Egipt (https://www.eccoholiday.com/kraj/egipt/).

W zasadzie Egipt (dowiedz się więcej) to perfekcyjna destynacja – mili ludzie, chociaż z pewnością traktują turystów jak skarbonki: głównie turyści z Rosji ich tak rozpieścili, względnie niewielkie ceny, smaczne jedzenie, bajeczna pogoda oraz wiele atrakcji światowej klasy powodują, że Egipt może nie jawi się Polakom jak eden – jest zbyt biednie i brudno, ale tak czy sial jeżeli nie jesteśmy jakimiś snobami, którym tylko Dominikana bądź Malediwy w głowie, zapewne będziemy pod ogromnym wrażeniem!

egipt

Autor: Adam Inglis
Źródło: http://www.flickr.com

Dużo osób pyta się czy tak naprawdę jest sens zamiast first bądź last minute – głównie obawiamy się o własne bezpieczeństwo. Cóż – w sumie wypoczynek w Egipcie jest bezpieczny. Wiadoma sytuacja – kierowcy jeżdżą jak wariaci, ale w końcu pewnie nie ma wielu Polaków, którzy wypożyczyliby auto na miejscu. A poza tym, choć sytuacja społeczno – polityczna na terenie Egiptu znacząco się zmieniła, chyba na gorsze, to jednakże ciągle typowy turysta nie powinien obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Chociaż trzeba zachować ostrożność.