Dzielenie się jajkiem na plaży?

Villa Mare

Źródło: villamare.com.pl
Respektowanie utartych zwyczajów to dobra sprawa, daje pewnik w życiu. Od czasu do czasu jednak miło jest porzucić rutynę i postanowić coś zupełnie wyjątkowego. Z tej przyczyny idealnym pomysłem na ten rok może stać się Wielkanoc nad morzem!

To oczywiste, że te dni świętuje się z bliskimi, w domu, napychając brzuch wyjątkowymi potrawami. Ale dlaczego by czasem nie zmodyfikować świątecznej rutyny i świętować nad Bałtykiem?

Nie trzeba wszakże rezygnować ze dawnych zwyczajów – śniadanie wielkanocne można spożyć w restauracji hotelowej albo w pokoju z najbliższymi. Polska jest rejonem, gdzie nawet w najdalszych zakątkach są kościoły, zatem problemu ze święceniem jajek nie będzie żadnego. Większe miejscowości na Pomorzu, takie jak Kołobrzeg, posiadają wiele punktów handlowych, gdzie można zakupić pokarmy na świąteczny stół. Analogicznie jest, jeżeli chodzi o pensjonat w Kołobrzegu, ma szeroką bazę pobytową.

A jakie są mocne strony celebrowania Wielkanocy nad wodą? Świetną sprawą jest to, że o tej porze roku nad wodą nie będzie tłumów urlopowiczów. Plaże nie będą zatłoczone, a po miejskich promenadach nie będzie spacerować dużo ludzi.

Sądzisz, że ten artykuł jest warty polecenia? Jeżeli tak, to bez wątpienia zainteresuje Cię też ta rekomendowana oferta (https://apartmood.pl/wspolpraca), gdyż dotyczy podobnej problematyki.

To olbrzymi walor dla ludzi, którzy kochają spokój i ciszę. O tej porze nad wodą nie doświadczy się głośnych jarmarków i wesołych miasteczek. Pociągi poza sezonem nie będą zapełnione, zatem podróż nad Bałtyk bez wątpienia okaże się komfortowa.

Morze, Jantar

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Następnym plusem jest to, że wiosną nad Bałtykiem nie ma upałów. Może być nawet trochę chłodnawo, ale to świetna atmosfera na przechadzki brzegiem wody. Ludzie, którzy nie chcą wydać dużo kasy, na pewno bądą zadowoleni z mniejszych cen dyktowanych poza sezonem. Jeżeli pragniesz zobaczyć, jak wyglądają ceny w Kołobrzegu w Wielkanoc, do Google wpisz „apartamenty Kołobrzeg ceny”.

Darowanie sobie tradycji chociaż jeden raz może zapewnić sporo korzyści każdemu – od czasu do czasu warto zrobić coś nowego, by zapewnić życiu smaczek.

Źródło: Villa Mare