Dokąd udać się na letni urlop w 2014 roku?

Niektórzy lubią jeździć w okresie ferii zimowych porze zimowej do popularnych ośrodków narciarskich, a inni chodź na moment przywołać wspaniałe letnie promienie słoneczne. Jak wiadomo zima to także najlepszy czas na zaplanowanie zbliżających się wakacji, z tego też powodu zainteresowanie popularnymi kierunkami turystycznymi żywo rośnie, rośnie także ruch na serwisach internetowych zaufanych touroperatorów.

eccoholiday

Warto zwrócić uwagę na nowości na nadchodzący sezon urlopowy i zrobić tańszą rezerwację w najlepszym dla siebie terminie .

Gdzie chcą jeździć nasi rodacy w tym roku?
Wciąż niesłabnącą popularnością cieszą się oferty wakacyjne w Grecji, Turcji i Hiszpanii. Zgodnie z danymi serwisu już teraz ponad 20% urlopowiczów z Polski wykupiło wakacje w Turcji , w obszarze Wybrzeża Egejskiego.

Jakie nowości proponują biura podróży na 2014 rok?
Najwięcej nowości wśród wakacyjnych destynacji niezaprzeczalnie wprowadziła Grecja. Jak świadczą statystyki, jest to jeden z najchętniej wybieranych celów przez Polaków. Warto odwiedzić większe biuro podróży Eccoholiday w Poznaniu, Wrocławiu czy w innym większym mieście, by przyjrzeć im się z bliska. Poniżej krótka wzmianka o kilku z nich.

Do wakacji, gotowi, start!

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Wyspiarzy, którzy kochają wylegiwać się na greckich plażach, na pewno urzecze przecudna wyspa Samos. Jest ona jedną z najbardziej zielonych wysp w sąsiedztwie Azji Mniejszej. Dodatkowo należy wiedzieć, że ma ona bardzo różnorodne ukształtowanie, a z każdej strony oblewa ją czyściutkie morze w kolorze lazurowym. Z wyspy tej do miasta Izmir jest jedynie 70 km. A to doskonała wiadomość dla osób lubiących zwiedzać.

Wielbiciele filmu “Mamma mia” obowiązkowo wybrali by się na Skiathos. Jest to niezwykle kameralna wysepka, której powierzchnia nie przekracza 48 km kw.

Jeśli czytasz prezentowany artykuł, to znaczy, że bardzo Cię zaciekawił. Skoro tak, to przekonaj się sam (www.propertyapart.com/noclegi-dla-firm), że inne strony też posiadają ważne wiadomości.

Warto wiedzieć, że niewielkich rozmiarów można się na niej ukryć – na jednej z 60 plaż.

Inna z greckich wysp ściąga na siebie coraz większą uwagę. Santorini jest prawdziwą wizytówką Grecji. To prawdziwa Kalliste.

Nie czekaj! Namawiamy – kliknij w link i czytaj do woli. Opublikowaliśmy tam dla Ciebie dużo zajmujących wpisów.

To właśnie Santorini to jeden z najczęstszych tematów pocztówek i pamiątek z Grecji.

Najbardziej wyczekiwana nowość- wyspa Lesbos również została dołączona do tegorocznej oferty. Będąc tam trzeba koniecznie zobaczyć Skamieniały Las.