Poznaj uroki Polski – polecane miasta

W Polsce jest sporo pięknych atrakcji turystycznych. Być może nie tyle co w chociażby Italii albo USA, lecz tak czy siak ludzie w Polsce nie mogą miewać żadnych kompleksów – bo tak się składa, że zamieszkujemy w pięknym miejscu. Dosłownie każdy region w naszym kraju to miejsce, gdzie żądni atrakcyjnych widoków mają możliwość odnaleźć naprawdę wiele.

Można śmiało powiedzieć, że Pieniny, Gdańsk czy Olsztyn są takimi miejscami, które mogą się podobać. Sugerowanie, iż nie jesteśmy pięknym krajem jest w zupełności nie na miejscu. Rzeczywistość jest taka, że bardzo często obcokrajowcy są pod bardzo dużym wrażeniem. A może wielu nie potrafi docenić uroków swojego kraju, bo atrakcyjne widoki niejako już się nam nieco przejadły. Owa teoria w sumie miałaby dużo sensu, ponieważ nawet Włosi bądź Czesi często nie umieją docenić walorów zamieszkiwanego przez siebie kraju. Rodzynkami z całą pewnością nie jesteśmy…

Poczekalnia w hotelu

Autor: Amanda N Sherrington
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy będziemy tak sobie jeździli po Polsce, zapewne będziemy tak jakby musieli korzystać z usług hotelowych. A jak jest z hotelami w naszym kraju? W zasadzie o solidny, fajny pod wszystkimi względami hotel tak wielce ciężko to w sumie nie jest. Jednakowoż pod małymi wyjątkami: trzeba sprawdzić najpierw to, które hotel – https://www.coraltravel.pl/Egipt/Sharm-El-Sheikh/hotel/ROYAL-ALBATROS-MODERNA/19943/40-260852-24FF.html – Olsztyn są istotnie OK. Czyli byłoby super, gdybyśmy mieli możliwość przed przyjechaniem do hotelu przekonać się czy w istocie hotel jest atrakcyjny dla typowego podróżnego. Na szczęście działa znaczna ilość serwisów rezerwacyjnych, zatem nie wydaje się, abyśmy mieli ogromny kłopot z natrafieniem na porządny hotel, do których należy Hotel Garden. Oczywiście za taką cenę, którą bezproblemowo możemy zaakceptować. Bo wiadomo: w szczególności na naszej prowincji, która jest mocno urocza, ale przy tym trochę przesunięta na dalszy plan, nie jest za bardzo łatwo o takie noclegi, które są komfortowe, profesjonalnie prowadzone, a do tego relatywnie tanie. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że w dalszym ciągu branża noclegowa w Polsce będzie błyskawicznie się rozwijała, być może wielka impreza sportowa na miarę EURO 2012 może pomóc?