Dogodna baza wypadowa do spania to podstawa

Giemzów to sympatyczna dzielnica Łodzi- najmniej zaludniona, tak swoją drogą. Jednak nieco pozamiejski charakter tej dzielnicy błyskawicznie się zmienia. Zapewne dużo osób słyszało o chociażby takiej inwestycji nieruchomościowej jak Giemzów – rzekomo to osiedle zamieszkują tylko tak zwane lemingi, ale to nieco zbyt krzywdząca opinia.

sypialnia

Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli ktoś w takim razie pragnie zamieszkać w Łodzi, lecz bądź co bądź nie podniecają go duże wysokościowce, generalnie chce zamieszkać na uboczu, bez większego cienia wątpliwości musi na serio pomyśleć czy kupno jakiejś nieruchomości położonej na obszarze Giemzowa nie jest być może jedną z najlepszych życiowych decyzji.

wilanow

Autor: T. S. Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak skupmy się przede wszystkim na krótszym pobycie na Giemzowie – czyli podróżnych, którzy szukają perfekcyjnej przystani do poznawania całej Łodzi bardzo gorąco uprasza się, aby najzwyczajniej porozglądali się po tych hotelikach. Co prawda nie jest ich wiele, to przecież niewielka, peryferyjna dzielnica mieszkaniowa, lecz tak czy siak o elegancki hotel hotel Poznań względnie niedrogi cenowo, wcale nie jest tak ciężko jak o chociażby błyskawiczny przejazd przez Łódź w godzinach szczytu…

Dlaczego właśnie Giemzów jest fantastyczną bazą wypadową? Cóż, Łódź to wielka miejscowość, a więc szczególnie przyjezdni z małych miast mają całkowite prawo czuć jakiś malutki dyskomfort. Na całe szczęście jest tak, że zawsze można zwiedzać w ciągu dnia miejscowość albo robić w niej biznesy, a wieczorem udać się na jakże miły, spokojny Giemzów. W sumie to odrobinę zabrzmiało jakby na terenie tej dzielnicy podróżni mogli trafić tylko na błogi spokój, i nic poza tym. Jednakowoż akurat w taki sposób w żadnym razie nie należy spoglądać na ową dzielnicę. W końcu w tej części znajdują się fajne parki czy pałacyki. Nie ma za wielu lepszych miejsc do spacerowania, niż tutejsze ścieżki. A więc: rozejrzyjmy się za hotelem w Giemzowie i bez niepotrzebnego czekania nareszcie zauważmy mega zalety jednej z najmniejszych Łódzkich dzielnic.