Dlaczego opłaca się zabukować wyjazd na wakacje first minute?

W najchłodniejszych miesiącach roku nostalgicznie wyczekujemy wiosny i lata. Dłuższe i słoneczne dni wzbudzają energię do życia po ciężkim dniu pracy i z miłą chęcią planujemy jak spędzić wolny czas poza domem. Wprawdzie za oknem jest jeszcze zimno, szaro i jest to wyborny czas na zaplanowanie letniego urlopu. Dlaczego akurat teraz?

eccoholiday. biuro podróży
Zarezerwowanie wypoczynku w urokliwym miejscu, z dużym marginesem czasowym, ma multum korzyści. Turoperatorzy prześcigają się w ofertach na wakacje first minute w biurze Eccoholiday. Do wcześniejszej rezerwacji nęcą także niezliczone promocje, które w standardowej ofercie są ekstra płatne, jak np.: ubezpieczenie czy gwarancja niezmienności ceny. Cena wczasów także może zostać okazyjnie obniżona. W takim wypadku aktualna jest zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, bowiem ilość ofert wczasów przecenionych może być ograniczona niewielką ilością, lub też bardzo krótkim terminem na rezerwację.

Dlaczego first minute?
Nie licząc ofert z wieloma promocjami , na korzyść wakacji first minute występuje wiele innych pozytywnych aspektów. Planując urlop na początku roku możemy wybrać sobie w pracy dogodny termin bez wielkiej rywalizacji z innymi współpracownikami, którzy nie myślą jeszcze o wakacjach. W dodatku, jeśli nie dysponujemy wolną kwotą niezbędną do opłacenia wymarzonej oferty wakacyjnej, możemy zapłacić za nią w ratach. Taka opcja płatności jest bardzo wygodna wśród klientów biur podróży. Pieniądze przekazuje się w ratach . Data w której ostatnia transza musi wpłynąć na konto ustalany jest z góry i odnotowywany w umowie.

wakacje, wczasy

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Nie zapominajmy też o najważniejszej zalecie wakacji first minute- o szerokim wyborze ofert. Kiedy zima zamieni się w wiosnę, a temperatury za oknem przypomną o rychło nadchodzącym lecie, do pośredników sprzedaży ofert wakacyjnych zawitają olbrzymie tłumy klientów. Spóźnialscy, którzy nie pomyśleli o wcześniejszej rezerwacji, będą musieli pocieszyć się tym co zostało i pogodzić się z okrojonymi terminami wyjazdów w wybrane miejsce na letnie wojaże.