Kąty Rybackie rewelacyjny pomysł na rodzinne wczasy nad Bałtykiem

Kąty Rybackie rewelacyjny pomysł na rodzinne wczasy nad Bałtykiem
Kąty Rybackie to malutka, nadmorska wioska rybacka, położona w gminie Rewal. Obszar ten figuruje w propozycjach wczasowych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.

Continue reading “Kąty Rybackie rewelacyjny pomysł na rodzinne wczasy nad Bałtykiem” »

Grzybowo

Grzybowo
Grzybowo to przytulna wieś wakacyjna leżąca w województwie zachodniopomorskim, 6 km na zachód od Kołobrzegu. Grzybowo jest dosyć charakterystycznie zlokalizowane na obszarze tak zwanej depresji grzybowskiej (0, 30 – 1, 00 m p.p.m.) . Grzybowo mieści się w Strefie Chronionego Krajobrazu, gdzie obowiązują zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej.

Continue reading “Grzybowo” »

Majówka nad morzem?

Majówka nad morzem?
Organizowanie urlopu to miłe zajęcie. Oczywiście, jeśli urlop planuje się na sporo dni przed terminem. Wybieranie lokalizacji na majowy urlop w kwietniu to fatalny pomysł, który przyniesie wyłącznie dużo nerwów. Z tej przyczyny zastanów się nad majówką już dziś. My podpowiadamy dobry wybór: majówka nad morzem.

Continue reading “Majówka nad morzem?” »

W jaki sposób wyjechać na doskonale wakacje – z z dzieciakami?

W jaki sposób wyjechać na doskonale wakacje – z z dzieciakami?
Z tego co patrzę, nierzadko ludzie udają się na urlop do przykładowo Sopotu, a dzieci najzwyczajniej w świecie pozostawiają u swoich rodziców. Jednak naturalnie w wielu przypadkach Polacy nie wyobrażają sobie wakacji bez własnych dzieciaków. To dodatkowy wydatek, lecz i tak wakacje nad morzem z dziećmi to strzał w dziesiątkę. Można śmiało powiedzieć, że wczasy ze swoimi dziećmi mają nieco minusów, ale również nie są bez atutów. Tych drugich jest dużo więcej!

Continue reading “W jaki sposób wyjechać na doskonale wakacje – z z dzieciakami?” »