Azja Południowo-Wschodnia czy Bliski Wschód – na co się zdecydować?

Zimą, porzucamy cudowną, starą Europę i chętnie wyjeżdżamy dalej. Dokąd? Drogi mamy dwie – albo tam, gdzie chcieliśmy, albo tam, gdzie nigdy nie byliśmy, a akurat była promocja. W taki sposób większość osób zaczyna swoje pierwsze wyprawy.

najnowsza oferta

Autor: Costantino Beretta
Źródło: http://www.flickr.com

Tym, którzy marzą o zwiedzaniu dalekich zakątków, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży oferują dwa rodzaje tańszych wyjazdów: first minute oraz last minute. Cena wycieczek zazwyczaj odgrywa znaczącą rolę, ale jest szczególnie istotna właśnie w przypadku dalekich, egzotycznych wycieczek.

Czy masz pytania? Nie obawiaj się! My na pewno docenimy każdą chęć dyskusji. Więc czekamy na wiadomości od Ciebie.

Takim dalekim krajem może być Tajlandia. Państwo, które nigdy (ciąg dalszy tego zagadnienia> http://www.villamare.com.pl/) nie zostało podbite, urzeka przepychem świątyń i tajskich rezydencji.

Lecz Tajlandii niełatwo się oprzeć z wielu przyczyn. Przy tajskiej kuchni każda inna wydaje się banalna – takiego festiwalu smaków i aromatów nie odszukamy chyba w żadnym miejscu na świecie, a już z zdecydowanie nie za takie pieniądze. Albowiem Tajlandia to tani kraj, co jest jego ogromną wartością. W jej centrum mieszczą się zagubione wśród ryżowych pól starożytne królestwa. Południe kusi setkami kilometrów pięknych plaż, niewielkimi wyspami oraz atrakcjami na każdym poziomie. Górzysta Północ zaprasza na trekkingi, spływy tratwami, wycieczki na słoniach oraz spotkania z niezwykle fascynującymi mniejszościami etnicznymi, które stale żyją tu zgodnie z wielowiekową tradycją. Jeśli chcemy odwiedzić Tajlandię, warto wystukać w wyszukiwarce interesujący nas temat: Bangkok last minute, a z całą pewnością ukaże się nam lista ciekawych ofert.

A może wolimy poczuć się jak szejk i zobaczyć Dubaj – najnowocześniejsze miasto świata? Dubaj last minute to kraina luksusu i kosmopolityczna metropolia. Już jakiś czas temu przyciągnął uwagę świata dzięki najnowocześniejszym projektom oraz ciekawym projektom budowlanym. Wysokie budowle i sztucznie powstałe wyspy zrobią na nas ogromne wrażenie. Na Bliski Wschód również warto wybrać się „po sezonie”. Umożliwia to odwiedziny obcych krajów wszystkim osobom, którzy ze względów finansowych nie mogą sobie pozwolić na egzotyczne wycieczki – najnowsze oferty na Dubaj last minute.