Mieszkania w dużych miastach

Od paru miesięcy obserwujemy krach na rynku nieruchomości jednorodzinnych. Niski popyt na wille sprawił, że wzrosły inwestycje w luksusowe budownictwo. W większych ośrodkach miejskich apartamentowce rosną jak grzyby po deszczu.

Sztandarowe inwestycje to wrocławski Sky Tower i stołeczny wieżowiec Złota 44. Oprócz apartamentów cieszą się dużą popularnością również przestronne lokale w odnowionych kamienicach. Ich ceny, podobnie jak apartamentów, rozpoczynają się od ponad dziesięciu tysięcy za m2.

Świeże apartamentowce wyrastają zazwyczaj w samych centrach metropolii, co jest mocno cenione za wygodny dojazd i rozbudowaną infrastrukturę. Dodatkowo firmy deweloperskie starają się lokować apartamentowce w pobliżu sporej ilości zieleni, parków i skwerów. Czasy kamiennych pustyń szczęśliwie odeszły w niepamięć.[

apartamenty

Autor: WAN SA
Źródło: WAN SA

]

Kraków

Apartamenty oferują w środku miasta, na Mokotowie i na Woli. Osiedla rosną też na dalekich obrzeżach metropolii. W stolicy za ekskluzywne mieszkanie trzeba zapłacić najwięcej w Polsce – ceny przekraczają siedem milionów złotych. Lokum w stuletnich odnowionych kamienicach można znaleźć m.in. na Śródmieściu, Saskiej Kępie i Żoliborzu.

Intryguje Cię opisywany tekst? Jeżeli tak, to bez wahania wejdź na ten link – to rzeczywiście wiarygodna treść, która jest warta Twojego zainteresowania.

Koszty za metr kwadratowy wynoszą ponad dwadzieścia tysięcy złotych. W innych częściach kraju można odszukać tańsze apartamenty. Poznań jest miastem, w którym luksusowe mieszkania są budowane przeważnie na obrzeżach, w okolicy dużej ilości zieleni.

Czy pewien komentarz z witryny (https://mdbplayground.pl/) zainspirował Cię do napisania swojej opinii? Bardzo nam przyjemnie. Zatem nie ociągaj się i pisz coś!

Ceny zdarzają się być tu aż dwukrotnie niższe, aniżeli w Warszawie. Można zwyczajnie wpisać w wyszukiwarkę apartamenty w zakopanem, aby się o tym przekonać.

Z innej strony prezentuje się Kraków Apartamenty w tym znanym na całym świecie mieście są tylko trochę tańsze niż w Warszawie co widać gdy wyszukamy “apartament”. Ceny oscylują w rejonie 5-6 milionów złotych. Apartamenty w tym prapolskim grodzie bardzo chwalą sobie cudzoziemcy.