Najlepszy apartament w Szklarskiej Porębie

Najlepszy apartament w Szklarskiej Porębie
Hotel w Szklarskiej Porębie najkorzystniej jest dla siebie wybrać, kiedy za rejon swojej podróży wybieramy Karkonosze. Szklarska Poręba rozpoznawalna jest albowiem w największej mierze w omawianym regionie. Pozostaje to miejsce też takim, w jakim w dodatku mnóstwo jest możliwość zobaczyć. Z tego względu także baza turystyki jest w Szklarskiej Porębie tak bardzo rozwinięta.

Continue reading “Najlepszy apartament w Szklarskiej Porębie” »

Agroturystyka w górach

Agroturystyka w górach
Odpoczynek w górach marzy się wielu ludzi. Jednak, gdy mieszkamy na północy naszego cudownego państwa zdaje nam się, że to trochę daleko, męcząca podróż autem i jak tu dograć różne terminy, tak, aby wszystkim odpowiadał wspólny wyjazd. Znowu, gdy mieszkamy południowej części naszego kraju to ciągle nam się zdaje, że w góry jeszcze zdążymy wyjechać. I tak przemijają nam kolejne wczasy w domu, dłuższe urlopy i znowu nigdzie nie wyjechaliśmy, bo brakowało nam chęci żeby wszystkich skrzyknąć. Jednak, jeśli rzeczywiście chcemy gdzieś wyjechać i nie mamy czasu na zbyt długie przygotowania to Karkonosze okażą się świetnym rozwiązaniem.

Continue reading “Agroturystyka w górach” »

Trudno jest jeździć w nieznanym miejscu bez porządnej nawigacji

Trudno jest jeździć w nieznanym miejscu bez porządnej nawigacji
Ciężko jeździ się po obcym mieście bez solidnej nawigacji samochodowej. Gdy jesteśmy z Białegostoku, Zakopanego albo Zielonej Góry, a wyruszamy do przykładowo Wrocławia jakby nie patrzeć mamy święte prawo nie znać zbyt dobrze ulic. Również jeżdżenie między miastami do nieskomplikowanych nie należy.

Continue reading “Trudno jest jeździć w nieznanym miejscu bez porządnej nawigacji” »

Urlop tylko dla ciekawych świata

Urlop tylko dla ciekawych świata
Niektórzy nie mają z tym problemu. udają się do biura podróży, kartkują katalog, rozmawiają z pracownikiem takiego biura, zapytują o all inclusive i inne dodatkowe atrakcje, a następnie wyjeżdżają do ciepłych krajów. Co innego niespokojne duchy, ci, którym nie przypadła do gustu skrojona dla nich wycieczka.

Continue reading “Urlop tylko dla ciekawych świata” »