Planujemy urlop – w jakie miejsce warto się wybrać?

Planujemy urlop – w jakie miejsce warto się wybrać?
Upragniony wypoczynek nadchodzi wielkimi krokami. Okres urlopowy już tuż tuż, a zatem czas najwyższy pomyśleć o wakacjach dla siebie i najbliższych. Wszyscy oczekujemy z niecierpliwością na należyty relaks. Przez cały rok bez zarzutu wypełnialiśmy wszelkie swe powinności, zarówno te domowe, jak i zawodowe. Teraz czas na odpoczynek i słodkie lenistwo.

Continue reading “Planujemy urlop – w jakie miejsce warto się wybrać?” »

Południowa Polska wita – najlepsze hotele

Południowa Polska wita – najlepsze hotele
Jeśli trzeba by było wymienić najlepszy dla wczasowiczów w wakacje rejon naszego kraju, na pewno dobrą pozycję zdobyłaby Małopolska. W zasadzie trudno wyliczyć wszystkie atrakcje turystyczne, które można ujrzeć w tym pięknym zakątku naszej ojczyzny, z tego powodu w tym tekście zaprezentujemy 2 idealne do zobaczenia miasta. Na pierwszy ogień idzie dawna stolica kraju, jedno z najstarszych i najbardziej fascynujących miast w kraju.

Continue reading “Południowa Polska wita – najlepsze hotele” »

Planujemy odpoczynek nad morzem

Planujemy odpoczynek nad morzem
Planując wyjazd nad polskie Morze Bałtyckie mamy dość często olbrzymi problem z wyborem miejsca, które będzie dla nas najwygodniejszym rozwiązaniem. Baza turystyczna na polskim wybrzeżu jest coraz lepiej rozwinięta i dlatego też mamy szansę przebierania spośród wielu propozycji. Jednym z najbardziej trafnych wyborów na jaki możemy się zdecydować jest malownicza Ustka.

Continue reading “Planujemy odpoczynek nad morzem” »