Co zabrać na biwak

Co zabrać na biwak
Wakacje czy to wiosną, czy latem dobrze jest planować z określonym wyprzedzeniem. Warto przygotować się na bardziej aktywne formy odpoczynku, może nawet pomyśleć o wyprawie w góry albo o biwaku? Aby trafnie dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią i dowiedzieć się jakie namioty biwakowe dobrze kupić.
Continue reading “Co zabrać na biwak” »

Solidny plan to podstawa spokojnego wypoczynku

Wakacyjny odpoczynek można sobie zaplanować na szereg rozmaitych a także atrakcyjnych sposobów. Z reguły jednak staramy się go zaplanować tak, aby mieć kontakt z wodą. Nie wszyscy jednak lubimy przebywać na przeludnionych plażach nad Bałtykiem, które często jest w stanie popsuć wypoczynek przez kiepską pogodę. W Polsce na nasze szczęście nie brak alternatywnych rozwiązań spędzania wolnego czasu nad wodą.

Continue reading “Solidny plan to podstawa spokojnego wypoczynku” »

Tańsza opcja wakacyjnego wyjazdu – wynajęcie domku

Tańsza opcja wakacyjnego wyjazdu – wynajęcie domku
Wybierając się na krótki urlop za miastem zastanawiamy się, gdzie zarezerwować noclegi. Jednym z ciekawszych rozwiązań, z których możemy skorzystać są bezapelacyjnie domki letniskowe. Skorzystanie z ich usług niesie ze sobą wiele zalet, które błyskawicznie docenimy. Jak wiadomo od wojaży wypoczynkowych oczekujemy zupełnie czegoś innego, od tego co można spotkać w dużych miastach.

Continue reading “Tańsza opcja wakacyjnego wyjazdu – wynajęcie domku” »