Co zabrać na biwak

Co zabrać na biwak
Wakacje czy to wiosną, czy latem dobrze jest planować z określonym wyprzedzeniem. Warto przygotować się na bardziej aktywne formy odpoczynku, może nawet pomyśleć o wyprawie w góry albo o biwaku? Aby trafnie dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią i dowiedzieć się jakie namioty biwakowe dobrze kupić.
Continue reading “Co zabrać na biwak” »

Solidny plan to podstawa spokojnego wypoczynku

Wakacyjny odpoczynek można sobie zaplanować na szereg rozmaitych a także atrakcyjnych sposobów. Z reguły jednak staramy się go zaplanować tak, aby mieć kontakt z wodą. Nie wszyscy jednak lubimy przebywać na przeludnionych plażach nad Bałtykiem, które często jest w stanie popsuć wypoczynek przez kiepską pogodę. W Polsce na nasze szczęście nie brak alternatywnych rozwiązań spędzania wolnego czasu nad wodą.

Continue reading “Solidny plan to podstawa spokojnego wypoczynku” »

Kilka sprawdzonych pomysłów na wakacje nad wodą

Kilka sprawdzonych pomysłów na wakacje nad wodą
Pierwsze cztery miesiące obecnego roku z pewnością nie są dla nas zbyt udane, jeśli weźmiemy pod uwagę aurę, która na dobre zagościła w Polsce. Na nasze szczęście taki stan rzeczy nie będzie trwał wiecznie, i już niebawem przyjdą pierwsze cieplejsze dni, które warto będzie wykorzystać do spędzenia czasu na otwartej przestrzeni. Warto już teraz przygotować się na ich nadejście i przygotować plan swoich wyjazdów.

Continue reading “Kilka sprawdzonych pomysłów na wakacje nad wodą” »