O czym pamiętać wynajmując auto

W czasie wyjazdu służbowego do dalszego miasta najczęściej wynajmuje się samochód. Ale jakie auto będzie najlepszym wyborem, gdy chcemy je wypożyczyć na kilka dni? Czy będzie to auto niemieckie, czy może francuskie? Sedan czy hatchback? Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć w w tym poradniku.

Continue reading “O czym pamiętać wynajmując auto” »

Popularne urządzenia do treningu w domu

Popularne urządzenia do treningu w domu
O ile postanowiłeś dbać o formę i regularnie chodzisz na siłownię, z pewnością drażni cię tam kilka rzeczy. Zazwyczaj sala jest zatłoczona i uczęszczający przetrzymują hantle, przez co musisz czekać sporo na swoją kolej. Czasem na siłowni brakuje urzędzeń, takich jak np. orbiterek, przez co nie można wykonywać konkretnych ćwiczeń.

Continue reading “Popularne urządzenia do treningu w domu” »

Last minute – rekomendowane rozwiązanie na urlop

Last minute – rekomendowane rozwiązanie na urlop
Lato, wypoczynek, plany wakacyjne, wyjazdy. W taki sposób to przedstawia się u prawie każdego Polaka. Pracujemy ciężko przez cały rok, by przez kilka tygodni w okresie letnim zostawić codzienność, odpocząć i oddać się tylko słodkiemu lenistwu. Parę lat temu w naszym kraju popularne stały się oferty wypoczynku wakacyjnego w trybie last minute. Mnóstwo ludzi decyduje się zorganizować sobie wakacje w ten sposób.

Continue reading “Last minute – rekomendowane rozwiązanie na urlop” »