Pomyśl o wakacjach nad morzem

Pomyśl o wakacjach nad morzem
Rozpoczyna się lato, czas wakacji, wyjazdów i odpoczynku. Każdy z nas chcę paru dniach relaksu po miesiącach męczącej pracy. Wielu Polaków decyduje się teraz na wyjazdy zagraniczne, ale nie trzeba wybierać się na egzotyczną wyspę, by cudownie odpocząć i świetnie spędzić czas. Nasz kraj też obfituje w piękne miejsca, jak choćby wybrzeże. Choćby apartamenty Kołobrzeg, to doskonała propozycja.

Continue reading “Pomyśl o wakacjach nad morzem” »

Piękno miejsc noclegowych dla pracowników

Piękno miejsc noclegowych dla pracowników
Hotele pracownicze to specjalne budynki, które goszczą na określony czas pracowników różnych instytucji i zakładów pracy. Hotele proponujące noclegi pracownicze są prowadzone często przy szpitalach, remizach strażackich, szkołach wszystkich stopni, pocztach, budynkach wojskowych i oddalonych fabrykach. Niektórym kojarzą się one z z okresem komunizmu, ponieważ w epoce olbrzymich komunalnych zakładów przemysłowych hotele robotnicze były bardzo popularne.

Continue reading “Piękno miejsc noclegowych dla pracowników” »

Urlop poza miastem

Urlop poza miastem
Planując urlop albo wyprawę na sobotę i niedzielę, warto wziąć pod uwagę wycieczkę w region Pilicy. rzeka ta to jeden z dopływów Wisły, wijący się przez centralną Polskę. Zwiedzając ten rejon opłaca się zostawić samochody i wsiąść na dwa kółka lub kajaki. Pilica ma powyżej 300 kilometrów i na znacznej części jej biegu wyśmienicie nadaje się na spływy, a wielkie obszary parków krajobrazowych zachęcają do rowerowych eskapad.

Continue reading “Urlop poza miastem” »

Domowy trening – bieżnia, czy orbitrek?

Domowy trening – bieżnia, czy orbitrek?
Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. W jaki sposób jednak trenować, kiedy żyjemy w nieustannym pośpiechu i brak nam czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Trzeba zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie „bieżnia treningowa, czy orbitrek?”

Continue reading “Domowy trening – bieżnia, czy orbitrek?” »